Güncel

Deadpool 2'den ilk yorumlar geldi!

Deadpool 2'yi izleme fırsatı bulan kişilerden film hakkında ilk yorumlar geldi.

Deadpool 2'den ilk yorumlar geldi!

Deadpool 2 18 Mayıs'ta sinemada bekleyenleri ile buluşacak. Heyecanlı bekleyiş devam ederken film önce basın mensuplarının karşısına çıktı. Böylece ilk yorumlar da internete düşmüş oldu. Peki Deadpool 2'de neler olacak? Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir.

Kız arkadaşı Vanessa'yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable'ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte maceraya atılırlar. 

Cable ile zorlu geçecek olan kapışmada kim galip gelir bilemeyiz ancak tüm bunları 18 Mayıs'ta öğrenmiş olacağız. Yapılan yorumlara gelecek olursak sırasıyla; 

Molly Freeman (ScreenRant): Deadpool 2'yi ilk filmden daha çok sevdim. Bana sorarsanız çok daha hırslı bir iş ve bunun geri dönüşünü alıyorsunuz. Bolca espri, aksiyon ve drama var. Üstelik senaryo bunu güzel dengeliyor. Cable ve Domino öne çıkıyor. İkisine de bayıldım. Bu yüzden X-Force için heyecanlıyım. Bunun dışında çok keyifli sürprizler de var.

Sean O'Connell (CinemeBlend): Deadpool 2 kusursuz bir devam filmi. Hayranların orijinal filme dair sevdiği her şeyi ikiye kalıyor. Üstelik bazı problemleri de ortadan kaldırıyor. Büyük kahkahalara hazır olun. Ryan Reynolds, Wade olarak inanılmaz. Şahane aksiyon ve çizgi roman göndermeleri var. Çok güzel bir filmdi.

Alex Abads (Vox): Bence Deadpool 2, Avengers Infinity War'dan çok daha iyi.

Kate Erbland (IndieWire): Deadpool 2 ile ilgili şunu söyleyebirim: 18+ etiketini fazlasıyla hak ediyor. Ve o cameolar... Ve o film sonu sahneleri...

Mike Ryan (Uproxx): İlk Deadpool filmini sevmemiştim ama Deadpool 2 beni dize getirdi. İzlerken gerçekten keyif aldım. Şimdiye kadarki en güzel film sonu sahnesine sahipti.

Matt Singer (ScreenCrush): Deadpool 2'yi ilk filmden çok daha fazla sevdim (İlkinin büyük bir hayranı değildim) Yavaş başlıyor ama X-Force, Cable ve Peter ile birlikte şahane işleyen bir filme dönüşüyor.

Nigel M. Smith (Serbest Yazar): Deadpool 2 şüphesiz Kill Bill Volume 1'den bu yana çıkan en şiddet dolu film. Üstelik ilk filmden çok daha komik. Devamı için şimdiden heyecanlanmama neden oldu. Bir de çok fazla Kanada şakası var ve ben buna bayıldım.

Steven Weintraub (Collider): Şu an Deadpool 2'nin eğlenceli olduğunu ve baştan sona beni güldürmeyi başardığını bildirdiğim için çok mutluyum. Film sonu sahneleri şahaneydi. Oyuncu kadrosuna eklenen herkes kusursuz seçilmişti. Spoilerdan uzak durmaya çalışın. Daha iyi bir tecrübe olacaktır.

Stephen (Dirk) Libbey (Serbest Yazar): Deadpool 2 nasıl oluyor da ilkinden daha güzel olabiliyor? Şahane aksiyon sahneleri, komedi ve duygusallık bir arada. Açılış sahnesi Avengers Infinity War'un sonundan daha çarpıcıydı.

Adrian Leiser: Deadpool 2'yi seyrettim. Gülmekten kaburgamı zedelemiş olabilirim. Sanırım işten izin almam gerekecek.

Jason Guerrasio (Business Insider): Deadpool 2'deki film sonu sahnesi şimdiye kadar süper kahraman filmlerinde izlediklerimizin en iyisiydi. Bu konuda çok ciddiyim. Sahne başlamadan salondan ayrılmayın.

Deadpool 2 18 Mayıs'ta sinemalarda. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.