Spencer fragmanı yayınlandı! İşte yeni Prenses Diana

Spencer fragmanı: Kristen Stewart, filme ilk bakışta Prenses Diana olarak çok etkiledi.

Spencer fragmanı yayınlandı! İşte yeni Prenses Diana

Spencer'ın filmi fragmanı yayınlandı- merakla beklenen Prenses Diana filminin ilk görüntüsünü ortaya koyuyor. Kristen Stewart fragmanda sersemletiyor ve Prenses Diana'nın samimi bir portresini veriyor.

Film, Charles'tan ayrılmaya karar verdiğinde kraliyet ailesinin Sandringham malikanesinde Noel zamanı sırasında Diana'nın hayatında sadece üç günü takip ediyor.

Spencer fragmanı yayınlandı! İşte yeni Prenses Diana

Filmin özeti şöyle: "Aralık 1991: Galler Prensi ve Prensesi'nin evliliği uzun zaman önce soğudu. İlişkiler ve boşanma söylentileri bol olsada, Sandringham Malikanesi'ndeki Noel şenlikleri için barış emredildi. Yeme içme var, atış ve avlanma. Diana oyunu biliyor. Bu yıl her şey çok farklı olacak." Pablo Larraín filmi yönetti. Ünlü Şilili yönetmen, Natalie Portman'ın Jackie Kennedy'yi canlandırdığı Jackie'yi de yönetti.

Spencer fragmanı yayınlandı! İşte yeni Prenses Diana - Resim : 1

Kısa süre önce Deadline'a filmin neden Diana'nın hayatında sadece kısa bir süreyi anlattığını söyledi ve çoğu insan onun hikayesine çok aşina olduğu için tüm hayatı yerine yaşadığı birkaç günü seyirciye göstermeyi tercih ettiğini söyledi. “Nereye gitmek istediğini ve kim olmak istediğini ifade edebileceği bu daha samimi alanda kalacağız” dedi.

Stewart'ı nefes kesici bir elbise içinde Diana olarak gösteren Spencer'ın çarpıcı posteri ise yayınlandı.