Sinema

Supergirl sinematik evrene katılıyor!

DC Entertainment ve Warner Bros, Supergirl'ü sinematik evrene katmaya hazırlanıyor.

Supergirl sinematik evrene katılıyor!

Biliyoruz, henüz Warner Bros DC markasını raylara oturabilmiş değil. Ancak bu konuda vurdum duymazlığa devam eden şirket, yeni film planlamalarına devam ediyor. DC Entertainment ve Warner Bros, Supergirl'ü sinematik evrene katmaya hazırlanıyor.
 
DC'nin köşe kahramanlarından biri olan Supergirl, tv dizisi ile birçok hayrana sahip. Bundan yola çıkarak gözünü paraya diken Warner, daha evreni doğru düzgün oturtabilmiş değilken şimdi de Supergirl planlamaları içerisinde.

Bu ihtimal konuşulmaya başlandığından beri özellikle DC hayranları arasında, Supergirl'ün DC Sinematik Evrenine nasıl entegre edileceği konusunda tartışmalar var. Özellikle Superman'in Justice Leauge ile çalışmayı bırakmasından sonra, Supergirl'in hikayedeki yeri de hayli merak ediliyor.

Supergirl filmi yolda!

Eğer sinematik evrene rahatça entegre edilebileceği başarılı bir hikaye olursa ve Supergirl kendi filmiyle beyaz perdede yer bulursa, bu film Supergirl'in 30 yıl aradan sonra ilk filmi olacak. Filme dair çalışmaların detayları henüz paylaşılmadı ancak çok da bekletmeden Warner Bros. ve DC'nin projeye başlaması bekleniyor.

Kendilerinden öyle aman aman bir hikaye beklemiyorum açıkçası. Justice League filmini elini yüzüne bulaştıran Warner, umarız Supergirl filmi ile kendisine çeki düzen vermeye başlar. Bilmiyorum bu kaçıncı ''umarım'' sözcüğü evren hakkında ama umarım demekten de başka bir şey söyleyemiyoruz maalesef.

Yorumlar
YAKUP
SUPERMAN YERİNİ TUTMAZ
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.