Sinema

The Lord of the Rings dizisine iki önemli isim!

Amazon'un himayesi altında yayınlacak olan The Lord of the Rings dizisinden sıcak sıcak bilgiler gelmeye başladı.

The Lord of the Rings dizisine iki önemli isim!

The Lord of the Rings'in Amazon tarafından yayınlanacak dizisiyle ilgili ilk bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı.

Television Critics Association, yaptığı yeni açıklamada Amazon Stüdyoları’nın aldığı Lord of the Rings televizyon dizisinin JD Payne ve Patrick McKay tarafından yürütüleceğini duyurdu. Bu ikiliyi önemli kılan nokta ise Star Trek 4’ün yapım aşamasında yer alıyor olmaları.

Ortaya çıkan idiialara göre dizinin yazarlığını üstlenmeleri daha olası görülen Payne ve McKay için sadece dizinin yönetiminde olacakları belirtildi. İkili, dizide yer alacaklarının açıklanmasının ardından, “JRR Tolkien’in yarattığı bu zengin dünya, görkem ve yürek, bilgelik ve karmaşıklık ile dolu.

Bu efsaneyi Amazon ile birlikte hayata geçireceğimiz için inanılmaz heyecanlıyız. Shire’den büyük bir sorumlulukla hayatının macerasına doğru yola çıkan Frodo gibi hissediyoruz” dedi. 

Yavaş yavaş hazırlıklara başlayan Amazon, dizinin 2021 yılında izleyici karşısına çıkacağını söylüyor.  Bakalım dizi beklenileni verebilecek mi seyirciye göreceğiz. Açıkçası biz şimdiden heyecanlandık, peki ya siz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.