Sinema

The Witcher dizisi ne zaman yayınlanacak?

Netflix üzerinden yayınlanacak olan The Witcher dizisinin yayın tarihi belli oldu.

The Witcher dizisi ne zaman yayınlanacak?

Netflix Baş Uyum Görevlisi Ted Sarandos, live action The Witcher dizisinin bu yılın dördüncü çeyreğinde yani Ekim - Aralık tarihleri arasında yayınlanacağını doğruladı.

The Witcher dizisi ne zaman yayınlanacak?

Ted Sarandos: "Ardından dördüncü çeyrekte Irishman ve 6 Underground gibi daha büyük film yatırımlarımızdan bazılarının geldiğini görmeye başlayacaksınız ve ayrıca şu anda çekimlerine Macaristan'da devam ettiğimiz ve çok eğlenceli bir global dizi olacağını düşündüğümüz popüler oyun ve kitap serisi The Witcher'ın dizisi de yine dördüncü çeyrekte gelecek." dedi.

Daha fazla yeni bilgi açıklanmadı. Daha önce duyurulduğu üzere dizi sekiz bölümden oluşacak ve Geralt of Rivia'yı Henry Cavill, Ciri'yi Freya Allan (The War of the Worlds, Into the Badlands) ve Yennefer'ı Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust) canlandıracak.

Dizinin Netflix websitesi üzerindeki tanıtım yazısı: "Mutasyona uğramış canavarları avlamakla uğraşan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır."

Peki ya siz projeden umutlu musunuz? Karşımıza güzel bir şey çıkacağını düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.