Tom Cruise, Görevimiz Tehlike filmi çekimlerinde ölüme meydan okumuş

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike filmi çekimlerinde ölümle burun buruna getiren detayları anlattı.

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike filmi çekimlerinde ölüme meydan okumuş

Tom Cruise Hollywood'un en ünlü ve önemli isimlerinden. Ünlü aktör Görevimiz Tehlike 7 filmi için ölümle burun buruna geleceği sahneler çekmiş. Görevimiz Tehlike 7'nin yönetmeni Christopher McQuarrie Tom Cruise'yi doğruluyor. Yönetmen, "bu film şu ana kadar popüler aksiyon serisinde çekilen en tehlikeli sahneleri içeriyor" ifadelerini kullandı.

Zorlu sahnelerin çekiminde bizzat oynayan Tom Cruise hayranlarını memnun edecek bir film sunacak.

Tom Cruise Görevimiz Tehlike 7 için 13 bin kez uçurumdan atladı

Las Vegas'ta gerçekleştirilen CinemaCon etkinliğinin son gününde yayımlanan tanıtım videosunda Tom Cruise'un bazı görüntüleri yayınlandı. Ünlü aktörün filmdeki tehlikeli motosiklet sahnesini mükemmelleştirmek için bir yıl boyunca nasıl çalıştığı gösterildi. Cruise, film için Norveç'te bir uçurumdan motosikletle atlıyor. Çekimlerin hazırlık aşamasında ünlü aktör 500 kez paraşütle 13 bin kez de motosikletle atlamak zorunda kalıyor.

Tom Cruise konuyla ilgili "Bu, açık ara denediğim en tehlikeli şey, yıllardır bunun üzerinde çalışıyoruz. Bu çocukluğumdan beri yapmak istediğim bir şey." ifadelerini kullandı. Yönetmen ise oyuncuyu daha çok korkutacak bazı açıklamalarda bulundu. Flmin yönetmeni, "Beni daha çok bir sonraki film için planladıklarımız korkutuyor." ifadelerini kullandı. Merakla beklenen aksiyon filmi 7 Mayıs 2022'de sevenleriyle buluşacak. Siz Görevimiz Tehlike serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.