Ünlü şarkıcı Edis’in hayatı Netflix’e geliyor! Peki ama sebep ne?

Netflix şarkıcı Edis Görgülü’nün hayatını anlatan “Starlight” belgeselini 30 Eylül’de yayınlayacak

Ünlü şarkıcı Edis’in hayatı Netflix’e geliyor! Peki ama sebep ne?

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Edis’in hayatını anlatan Starlight belgeseli 140 Journos prodüksiyonuyla hazırlandı.

Belgesel 30 Eylül tarihinde Netflix’te yayınlanacak. Netflix Türkiye belgeselin fragmanını sosyal medyada yayınladı.

Çevrimiçi dizi film platformu Netflix yayınladığı belgeseller ile de oldukça dikkat çekmeyi başarıyor. Netflix Türkiye’de oldukça ilgi görecek olan ünlü pop şarkıcısı Edis’in hayatını anlatan Starlight belgeseli ile dikkat çekti. Edis hayranlarının beğenisini toplayacak belgeselin fragmanı beklentileri yükselteceğe benziyor.

Ünlü şarkıcı Edis’in hayatı Netflix’e geliyor! Peki ama sebep ne?

1990 Londra doğumlu olan Edis Görgülü çocukluğunu İzmir’de geçirdi.  Lise ve üniversite yıllarında okul eğitiminin yanı sıra müzik eğitimi de alan Edis’in hayatına Netflix’in yayınladığı Starlight belgeseli ile genel bir bakış atıyoruz. Ünlü şarkıcının kariyerinin ilk dönemleri, gençliği, konserleri, nasıl bir yıldız olduğunu anlatan belgesel Edis hayranlarını heyecanlandırdı. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni kazanan Edis Galatasaray Üniversitesindeyken İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı da kazanarak bu bölüme de başladı. Ancak iki okulu birden aynı anda okumakta zorlandığı için İstanbul Üniversitesi'ni bıraktı. Daha sonra ünlü ve başarılı bir pop şarkıcısı olan Edis ‘Dudak’ şarkısıyla büyük beğeni topladı ve ‘Martılar’ şarkısı ile yaz aylarına damga vurdu.

"İyi ki devam etmişsin. Ve buradasın Edis"

Popüler dizi ve film platformu Netflix sosyal medya hesabından yayınladığı Starlight belgeselinin fragmanıyla ilgili yaptığı açıklamada "İyi ki devam etmişsin. Ve buradasın Edis..." ifadelerini kullandı.