Sinema

Video: Oyuncak Hikayesi'nin sevimli yüzü geri dönüyor! İşte Lightyear'a ilk bakış!

Oyuncak hikayesi (Toy Story) serisi ile büyük küçük demeden herkesin gönlünde taht kuran Pixar, yeni bir animasyon filmi ile sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Video: Oyuncak Hikayesi'nin sevimli yüzü geri dönüyor! İşte Lightyear'a ilk bakış!

Şu anda Woody ve arkadaşlarının maceraları sona ermiş gibi görünse de Pixar henüz bu dünyadan ayrılmaya hazır değil. Pek çok kişiyi şaşırtacak şekilde, Oyuncak hikayesi dünyasında bu çalışmanın tek farkı oyuncaklara yer vermeyecek olması. Bu çalışma ile şu anda Buzz Lightyear'ın kökenlerini aksiyon figürü olarak değil, daha çok kurgusal karakteri açıklayacak bir film geliştiriliyor. Bu düşünce yeni animasyon filmine ilham verdi ve bugün ilk teaser fragmanı yayınlandı.

Pixar'dan kaliteli yeni animasyon filmi geliyor

Beklenmedik bir şekilde Pixar, hepimizin zaten bildiği Buzz Lightyear oyuncağının yaratılmasına ilham veren bir astronotun maceralarını anlatacak olan Lightyear animasyon filminin ilk önizlemesini yayınladı. Böylece fragmana bakacak olursak, bu stüdyoyu karakterize eden animasyon kalitesinde bize bir uzay macerası vadediliyor.

Benzer şekilde bu filmin resmi afişi de paylaşıldı:

Lightyear 17 Haziran 2022'de sadece sinemalarda olacak. Bu vesileyle, bu karaktere Oyuncak Hikayesi'nde ses veren ünlü oyuncu Tim Allen sorumlu olmayacak, Kaptan Amerika'yı oynamasıyla ünlü olan Chris Evans, bu astronotu hayata geçirmekten sorumlu olacak olan kişi olarak seçilmiş.

Editörün Notu:

Sonunda gerçek olacak olan kurgusal bir oyuncağın, yaratılmasına ilham veren kurgusal bir karakter hakkında bir film yapma fikri oldukça ilginç bir konsept gözüküyor. Benzer şekilde, bu fragmana ilk bakış oldukça umut verici. Pixar neredeyse tüm projelerinde hiç başarısız olmadı ve öyle görünüyor ki Lightyear projesi de başka bir başarı olmuş olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.