Sinema

Westworld'ün 3. Sezon tanıtım videosu yayınlandı!

İzleyiciler tarafından merakla beklenen Westworld’ün 3. Sezon tanıtım videosu yayınlandı.

Westworld'ün 3. Sezon tanıtım videosu yayınlandı!

HBO’nun büyük izleyici kitlesine sahip olan dizisi Westworld'ün 3. sezon tanıtım videosu yayınlandı.

Westworld'ün 3. Sezon tanıtım videosu yayınlandı!

Dünya çapında oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Westworld dizisinin 3. Sezon tanıtım videosu diziyi takip edenleri oldukça heyecanlandırdı. HBO’nun en popüler dizilerinden biri olan Westworld ilk iki sezonunda yapay zeka ve robotlar üzerinde yoğunlaşan dizinin 3. Sezon tanıtım fragmanı dizide hangi konunun  işleneceğinin sinyallerini veriyor. HBO’nun resmi YouTube kanalından yayınlanan fragmanda yer alan Incite Inc. isimli şirketin dizide veri kullanımına yer vereceği anlaşılıyor.

Yapay zeka ve robotlara ek olarak veri kullanımına da yer verilecek dizinin yeni karakteri Liam Dempsey Sr. tanıtım fragmanında izleyicilerin karşısına çıktı. Fragmanda özellikle “tek seçeneğiniz biziz”  ifadesi oldukça dikkat çekerken, Incite Inc. isimli şirketin her şeyi düzeltmek için verileri nasıl kullandığı anlatılıyor.    

İlk iki sezonu tema park adı verilen yapay bir alanda gerçekleşen olaylara dayanan dizi yayınlanan fragman ile artık gerçek dünyada gerçekleşecek gibi görünüyor. Jefferson Mays, Scott Mescudi, Lena Waithe ve Aaron Paul gibi isimlerin yer alacağı Westworld’ün 3. Sezonu 2020 yılında seyircilerle buluşacak.

Yorumlar
erkan
çok güzel türkçe filmini çıkarın daha güzel olcak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.