Sinema

Wonder Woman 1984 ertelendi!

Wonder Woman devam halkası Wonder Woman 1984'ün vizyon tarihinin ertelendiğini filmin başrolü Gal Gadot duyurdu. İşte detaylar!

Wonder Woman 1984 ertelendi!

Wonder Woman devam halkası Wonder Woman 1984'ün vizyon tarihinin ertelendiğini filmin başrolü Gal Gadot duyurdu.

DC hayranları tarafından merakla beklenen Wonder Woman 2, daha önce duyurulduğu üzere 1 Kasım 2019'da değil, tam 7 ay ertelenerek 5 Haziran 2020'de sinemalarda olacak.

Gal Gadot'un duyurusunun ardından Warner Bros. yetkilisi Jeff Goldstein da bir açıklama yaparak, ilk filmin yazın elde ettiği başarının ardından, ikinci film için de bu zaman avantajını değerlendirmek istediklerini belirtti.

Wonder Woman 1984 ertelendi!

Bu değişikliğin ardından boşalan 1 Kasım 2019 tarihine ise Charlie's Angels yerleşti. Bildiğiniz gibi DC cephesinde işler pek beklendiği gibi gitmiyor. Justice League, Batman V Superman gibi yüksek bütçeli filmlerin gişede batmasının ardından elini korkak alıştıran Warner Bros, artık adımlarını daha dikkatli atıyor.

Bakalım Aralık ayında çıkışını gerçekleştirecek olan Aquaman filmi bekleneni verebilecek mi hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.