Sinema

Yeni Spider-Man filminin ismi belli oldu!

Yeni Spider-Man Tom Holland, Instagram hesabı üzerinden yeni filmin ismini sızdırdı.

Yeni Spider-Man filminin ismi belli oldu!

Bildiğiniz üzere birçok defa Peter karakteri değişmiş ve günümüze yedirilmeye çalışılmıştı. Artık biz bile yeni Spider-Man'leri saymayı bıraktık. Son olarak Tom Holland'ın maskeyi devraldığı Homecoming, birçok hayran tarafından beğenildi ve devamının gelmesi için büyük bir heyecanla bekler olduk bizlerde. 

2019'da gelecek yeni Spider-Man filmi ile ilgili, sınırlı da olsa bazı bilgiler vardı. Filmin İngiltere sınırları içerisinde geçeceği ve Spider-Man'in bu kez başka şehirlerde dolaşacağını biliyorduk. Bunun dışında tek bilgi ise filmin 5 Temmuz 2019'da vizyona gireceği bilgisiydi. Artık buna ek olarak yeni filmin ismini de biliyoruz. Spider-Man; Far From Home.

Tom Holland resmi Instagram hesabı üzerinden hayranları için paylaştığı bir videoda filmin senaryosunu ucundan gösterdi ancak farkında olmadan ismini de sızdırmış oldu. Bu davranış her ne kadar sızdırma olur mu bilemeyiz ancak resmi bir açıklama henüz gelmediği için biz şimdilik sızıntı olarak kabul görüyoruz.

Bu sene Marvel için oldukça hareketli bir sene. Özellikle Avengers, Black Panther, Deadpool derken arka arkaya izlediğimiz filmler ile Marvel filmlerine doyduk. Üstelik hala vizyona girmemiş olan iki film daha var.

2019 da Marvel için aynı derecede yoğun geçeceğe benziyor ve Spider-Man: Far From Home'da bu filmler arasında yer alıyor. Bakalım yeni Spider-Man filmi bekleyenlerine kaliteli bir film deneyimi sunabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.