Sosyal Medya

Bir bu eksikti! Tinder benzeri Hawaya Türkiye’de!

Sosyalleşmenin önüne geçmeye çalıştığımız şu günlerde Tinder benzeri yeni bir uygulama olan Hawaya Türkiye pazarına girdi.

Bir bu eksikti! Tinder benzeri Hawaya Türkiye’de!

Tinder ile çöpçatan uygulamalarının farklı bir boyut kazandığını söyleyebiliriz. Hatta Tinder ile birlikte bu tarz uygulamaların sayısında önemli bir artış yaşandı. Nitekim Hawaya da bu uygulamalardan biri.

Tinder ile aynı çatı altında bulunan Hawaya kendisini “ciddi ilişki arayanlar için” şeklinde pazarlıyor. İlk olarak Mısır’da ortaya çıkan uygulama şimdi Türkiye’de de hizmet sunacak. Konu hakkında yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Ciddi ilişki arayanlara Tinder yerine Hawaya

Dünyanın önde gelen online tanışma uygulamalarının sağlayıcısı Match Group, marka portföyüne Tinder, Ok Cupid’den sonra  Mısırlı online tanışma uygulaması Hawaya’yı ekledi.

Hawaya’nın dünya genelinde yapmış olduğu araştırmaya göre, Covid-19 virüsünün ortaya çıkışından bu yana, kullanıcılar uygulama içinde daha uzun zamanlar geçirerek, daha çok etkileşimde bulunuyorlar.

Verilere göre uygulama içi geçirilen zaman önceye göre kadınlarda %25 erkeklerde %20 oranında yükselirken, eşleşme oranı da %40 artış gösteriyor. Uygulama içi mesajlaşma ise %40 artış göstermiş durumda.

Kanada, Almanya, Singapur, Kuveyt, Suudi Arabistan, Endonezya, Malezya’da da hizmet vermeye başlayan Hawaya, önceliğini Türkiye'ye çevirip, ideal partnerini arayan ve kalıcı bir birliktelik kurmaya niyeti olan kadın ve erkekleri bir araya getirerek, ciddi ilişki yolundaki ilk adımlarında onlara eşlik ediyor.

Eğer siz de sanal uygulamalar üzerinden ciddi ilişkiler bulabilirim düşüncesindeyseniz Hawaya’ya bir göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.