Sosyal Medya

Clubhouse simgesini değiştirdi sanatçı 1 milyon takipçi kazandı!

Son günlerin çok konuşulan uygulaması Clubhouse, güncelleme aldı ve uygulama simgesindeki sanatçıyı değiştirdi. Bu güncellemeden sonra sanatçı 1 milyon takipçi kazandı.

Clubhouse simgesini değiştirdi sanatçı 1 milyon takipçi kazandı!

Sosyal medya uygulamalarının birbirini taklit etmesini bir fırsatta çeviren Clubhouse, farklı bir konsept ile karşımıza çıkmıştı. Sadece sesli sohbet imkanı sunan Clubhouse, davetiye sistemi ile üye kabul etmesi ve esrarengiz bir yapıya bürünemsi ile bir anda sükse yapmıştı. 

Clubhouse'un iOS'teki uygulamasında daha önce Bomani X isimli sanatçının fotoğrafı vardı. Ancak uygulama bugün güncellendi ve Axel Mansoor isimli yeni bir sanatçı uygulama simgesine hayat verdi.

Axel Mansoor Clubhouse'un yeni yüzü oldu

Axel Mansoor bu değişiklikten önce Clubhouse'da 19 bin civarında takipçiye sahipti. Ancak simge değişikliğinden sonra takipçi sayısı kısa süre içerisinde 1 milyonu aştı. Bir anda şöhreti yakalayan Axel Mansoor'un Clubhouse'da aktif olarak konuşmalara katıldığını belirtelim. 

Clubhouse'un yeni yüzü olan Axel Mansoor şarkıcı ve söz yazarı olarak kendini tanımlıyor. Mansoor, özellikle çocuklar için ninniler söyleyip, her akşam Clubhouse’da uyumak isteyenlere yardımcı oluyor. Eğer uyku probleminiz varsa Axel Mansoor ile bunu çözebileceksiniz gibi görünüyor.

Yorumlar
💎G@kko💎
Abem iphone alın kafanız rahat olsun da haçan iphone candır.Not:Taklitlerimden sakının orjinalin gakkuk benim
Cevapla
Öz G@kko
Taklitler aslını yüceltir. Öz gakkuk benem
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.