Sosyal Medya

Dev sosyal medyanın kullanıcılarına Türkiye’de hapis cezası geliyor! Hesabınız varsa hemen silin!

Türkiye’de sosyal medya kullanımının ne kadar hassas olduğunu biliyoruz. Öyle ki bu sosyal medya hesapları yüzünden hapis cezası almanız bile muhtemel.

Dev sosyal medyanın kullanıcılarına Türkiye’de hapis cezası geliyor! Hesabınız varsa hemen silin!

Ülkemizde sosyal medya kullanımı son derece hassas bir hal aldı. Zira sosyal medya hesabınızda yaptığınız basit bir paylaşım bile sizi çok zor durumda bırakabilir.

Son dönemde Türkiye’de kullanımı gittikçe yaygınlaşan sosyal medya platformlarından birisi de Onlyfans’tı. Bilindiği üzere Onlyfans, genel olarak içeriklerin belirli abonelik ücretleri karşılığında, takipçilerle paylaşıldığı bir platform.

Elbette insanlar sizin paylaşımlarınız için para ödeyeceklerse, özel şeyler bekliyorlar. Bu da ister istemez platformun erotik ve pornografik içeriklerin bolca olduğu bir yöne savrulmasına zemin hazırlıyor.

Dev sosyal medyanın kullanıcılarına Türkiye’de hapis cezası geliyor! Hesabınız varsa hemen silin! - Resim : 1

Dev sosyal medyanın kullanıcılarına Türkiye’de hapis cezası geliyor! Hesabınız varsa hemen silin!

Geçtiğimiz gün beklenmedik bir gelişme yaşandı. Onlyfans hesabı ile aylık yüzbinlerce TL kazanan Merve Taşkın isimli fenomen mahkemeye çağırıldı. Taşkın’ın mahkemeye çağırılma nedeni ise ahlaka aykırı paylaşımlar yapması. Eğer Taşkın bu sebepten ötürü hapis cezası alırsa, diğer Onlyfans kullanıcıları için de aynı tehlike doğmuş olacak.

Dev sosyal medyanın kullanıcılarına Türkiye’de hapis cezası geliyor! Hesabınız varsa hemen silin! - Resim : 2

Kısaca özetlememiz gerekirse, Onlyfans hesabınız varsa ve bu hesap üzerinden paylaşım yapıp para kazanıyorsanız, siz de her an aynı senaryoyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken en önemli şey hesabınızı kapatmak olacaktır. Ya da hesabınızı dondurarak bu sürecin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.

Yorumlar
İbrahim demir
Türkiye İran olma yolunda hızla ilerliyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.