Elon Musk’a büyük şok: Sahneye çıkınca yuhalandı!

Ünlü milyarder Elon Musk, katıldığı bir etkinlikte sahneye çıkınca bir grup izleyici tarafından yuhalandı.

Elon Musk’a büyük şok: Sahneye çıkınca yuhalandı!

Elon Musk için şu sıralar dünyanın en zengin insanı unvanını kullanamıyoruz. Çünkü bir taraftan Twitter’ı satın almak için milyarlarca dolar harcayan, diğer taraftan Amerikan borsalarında yaşanan gerileme nedeniyle Tesla hisselerinin milyarlarca dolar değer kaybı yaşamasına bağlı olarak kişisel serveti eriyen Elon Musk koltuğunu Louis Vuitton’ın CEO’su Bernard Arnault’a kaptırdı. Ancak iki süper zengin arasındaki farkın yalnızca birkaç yüz milyon dolar civarında olması, Elon Musk’ın yakın zamanda yeniden en zengin kişi olacağının göstergesi.

Diğer bir taraftan pazar gecesi Dave Chappelle’in komedi şovunu izlemeye giden daha sonra ise ünlü komedyenin çağrısı üzerine sahneye çıkan Elon Musk, izleyicilerden farklı tepkiler aldı. Chappelle’in Elon Musk sahneye çıkarken yaptığı “Dünyanın en zengin insanı geliyor. Hadi onun için biraz sesiniz yükselsin” sözlerinin ardından bir grup izleyici tezahürat yaparken bir grup izleyici ise Musk’ı yuhalamayı tercih etti.

Elon Musk’a büyük şok: Sahneye çıkınca yuhalandı!

İkili bir an için durup yuhalamaları dinlerken Elon Musk’ın Dave Chappelle’e dönüp: “Bunu beklemiyordun değil mi” demesi üzerine komedyen “Herhalde izleyiciler arasında senin işten çıkarttığın çalışanlar da var” cevabını verdi. Bu zeki cevap üzerine herhangi bir açıklama yapmayan Elon Musk ise tepkilerin dinmesi için sahnede sessizce beklemeyi tercih etti.

Dünyanın ikinci en zengin insanı olan Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra ilk icraatlarından biri olarak binlerce çalışanının işine son vermişti.