Sosyal Medya

Facebook Messenger gece moduna kavuşuyor!

Uzun bir süredir merakla beklenen Messenger gece modu sonunda geliyor. İşte detaylar!

Facebook Messenger gece moduna kavuşuyor!

Facebook'un bir süredir üzerinde çalıştığı gece modu özelliği Messenger için kullanıma sunuldu. Kademeli olarak kullanıcılara ulaştırılan gece modu ile birlikte isteyen artık Messenger'a girdiğinde siyah arka planda kullanma şansına sahip olacak.

Facebook Messenger gece moduna kavuşuyor!

Peki Messenger'da gece modunu kullanıcılar nasıl aktif edecek? Mesajlaşmak istediğiniz bir kişiye hilal şeklindeki emojiyi yollamanız yeterli.

Bu emojiyi yollamanızla birlikte karşınıza bir bildirim çıkacak ve ardından bu bildirime tıklamanızla birlikte karanlık modu etkinleştirmek için ilgili ayarla karşılaşacaksınız. Facebook'un halen üzerinde çalışmaya devam ettiği gece modu özelliği, bu sebeple uygulamanın dört bir yanında çalışmıyor ve bazı noktalarda gece modunu göremeyeceksiniz. 

Ayrıca söz konusu özelliğin eski cihazlarda çalışmadığını da belirtmeden geçmek istemeyiz. Dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi olan Facebook'un mesajlaşma servisi olan Messenger, bir süredir sosyal ağ tarafından zorunlu olarak kullanılması tavsiye ediliyor. Hatta kullanıcılar isterse SMS gibi anlık mesajlarını da bu uygulama üzerinden kontrol edebiliyor. 

Facebook hesabınız ile giriş yaparak Facebook'taki arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir Android ve İOS uygulaması Messenger içerisinde bulunan eğlenceli çıkartmalar sayesinde sohbetleriniz daha eğlenceli hale geliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.