Sosyal Medya

Facebook'tan Snapchat'i bitirmek için yeni özellik!

Facebook'un Snapchat'i bitirme hamlelerine bir yenisi daha eklendi. Bakalım Facebook'a yeni gelen özellik Snapchat'i bitirebilecek mi?

Facebook'tan Snapchat'i bitirmek için yeni özellik!

Mark Zuckerberg'in Snapchat'i bitirme hamlelerinin kabak tadı vermeye başladığı bugünlerde, Facebook'a bir yeni özelliğin daha geleceği müjdelendi! Elindeki tüm platformları Snapchat'i bitirmek adına kullanan Mark, en son yeni durum özelliği iile WhatsApp'ı bile rezil etmeyi başarmıştı.

Şimdi de Facebook kendi platformu üzerinde Snapchat'i bitirmeyi çalışacak.

Zuckerberg'in 5. defa Snapchat'i bitirme girişimi olan bu hamle ile Facebook'a Instagram Hikayeler özelliğine benzer bir özellik eklenecek. Test süreci başlayan Facebook Hikayeler özelliği aynı WhatsApp'ın yeni durum özelliği gibi çalışacak.

Facebook kullanıcıları, platform üzerinden fotoğraf çekip Hikayelerine ekleyebilecek. Bu hikayeler 24 saat sonra silinecek. Arkadaşlarınızın hikayelerini izlerken, Facebook Messenger üzerinden yorum da yapabileceksiniz.

1489649318_facebook-hikaye.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.