Instagram fenomeni ölü bulundu

Avustralyalı Instagram fenomeni Sinead McNamara, ünlü bir milyarderin yatında ölü bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Instagram fenomeni ölü bulundu

Son yıllarda sosyal paylaşım ağları kendi fenomenlerini üretmeye başladı. Twitter, YouTube ve Instagram kendi fenomenleri olan ağların başında geliyor. Bu ağlardan Instagram'da bulunan fenomenlerden biri olan Sinead McNamara, Meksikalı iş adamının yatında ölü bulundu.

Instagram'da 21.9 bin kişi tarafından takip edilen Avustralyalı Sinead McNamara, Meksikalı milyarder Alberto Bailleres'in Yunanistan'ın Kafelonya Adası limanında demirli 92 metrelik yatında ölü bulundu. Avustralyalı Instagram fenomeni 20 yaşındaki Sinead McNamara'nın, 'Mayan Queen IV' isimli yatta 4 aydır çalıştığı belirtildi.

Cinayet soruşturması açıldı

Genç kadının ölüm nedeni henüz bilinmese de dev yatın Avrupa kıyılarını gezdiği, McNamara'nın da Yunanistan'da yaşayan kardeşini ziyaret etmek istediği açıklandı.

Instagram fenomeni ölü bulundu - Resim : 1

Yunan polisi, cesedi yatın arka kısmında bulunan genç kadının ölümüyle ilgili cinayet soruşturması açtı.92 metrelik dev yatın polis soruşturması tamamlanana kadar Kefalonya limanından ayrılmasına da izin verilmeyeceği açıklandı.