Sosyal Medya

Instagram'a yıllardır beklenen özellik geldi!

Fotoğraf ve video paylaşma platform Instagram, kurulduğu günden bu yana merakla beklenen özelliğini nihayet kullanıma sundu.


Hikayeler özelliği ile Snapchat'e darbe indiren, daha sonra canlı yayın özelliğini de sunarak Periscope'a dişli bir rakip olan Instagram, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Instagram şimdi de web sitesi üzerinden fotoğraf yükleme özelliğini kullanıma sundu.

Mobil bağlantıda düşük kota kullanan ve Wi-Fi hızları düşük olan ülkelere yönelik olan Instagram'ın web sitesi üzerinden fotoğraf yükleme özelliği şimdilik sadece mobil cihazlarda çalışıyor. Instagram.com üzerinden Instagram üyeliğinize giriş yaptığınızda sizleri Instagram uygulamasının arayüzü karşılıyor.

Bu ekranda fotoğraf simgesine tıklayarak telefonunuzdaki fotoğrafı Instagram'a yükleyebiliyorsunuz. Ancak fotoğrafları yüklerken, Instagram'ın sunduğu filtreleri ve düzenleme araçlarını maalesef ki kullanamıyorsunuz.

1494310014_instagram.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.