Sosyal Medya

İşte 3 Milyon İzlenen Video! İçiniz Donacak!

Kış kapıya dayandı. Artık ülkemizin çoğu yerinde kar yağışları başladı. Sosyal medya da viral olan ve 3 milyon izlenen video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

İşte 3 Milyon İzlenen Video! İçiniz Donacak!

Bu kışın çetin geçeceği şimdiden kendisini belli ediyor. Ülkemizin çoğu yerinde kar yağışları şu anda başlamış durumda. Sosyal ağlarda viral olan bir video'da bunu katılar nitelikte.

Sosyal medyada paylaşılan video'ya baktığımızda, kısa süre içerisinde bu videonun 3 milyon görüntülenmesine vesile oldu. Gerçektende video o kadar ilginç. Videodaki kişinin sakalları buz tutmuş durumda. Söz konusu videoda, sakalları saniyeler içerisinde buz tutan bir adam yer almakta.

İşte viral olan video:

Sosyal medya mecralarında birbirinden farklı ve ilginç videolar bulunmakta. Son olarak paylaşılan bir video ise tam olarak 3 milyondan fazla görüntülenme sayısına ulaşmış durumda.

Sakalları Buz kesiyor

Kış aylarının çok sert geçtiği bir yerde olan adam, soğuk ve fırtına nedeniyle ayakta zor duruyor. Elinde bir sörf tahtası bulunan adamın resmen sakalları buz kesmiş olarak görünüyor.

Adamın sörf yaptıktan hemen kısa süre sonra saklarının buzlar içerinde kaldığı görülmekte. Adam ve beraber geldikleri arkadaşlarının, sörf yapmak için o bölgeye gittikleri lakin hiç de beklemedikleri bir soğukla karşılaştığı ifade ediliyor.

Sosyal medya kullanıcıları ve videoyu izleyen insanlar, adamın soğuk havada nasıl hayatta kaldıklarını merak etmiş görünüyorlar. Bu kadar soğuk olan bir havada kalmak, bazı insanlarda direkt olarak hipotermiye bağlı hastalıkları tetikleyebiliyor.

Önümüz kış sizlerinde bu soğuk havalarda daha dikkatli olmanız gerekmekte.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.