Kocası istedi ünlü fenomen başka erkeklerle birlikte oldu!

Sosyal medyada yok artık denilecek türden bir olaya daha şahitlik ediyoruz. Ünlü TikTok fenomeni kocasını nasıl aldattığını canlı yayında açıkladı.

Kocası istedi ünlü fenomen başka erkeklerle birlikte oldu!

Gün geçmiyor ki sosyal medya tarafında yeni bir absürtlük ile karşılaşmayalım. Bu seferki absürtlüğün adresi ise TikTok.

TikTok’ta çektiği videolarla kısa sürede üne kavuşan 22 yaşındaki Rae Nemetsky bir süre önce evlenmişti. Nemetsky geçtiğimiz günlerde yaptığı bir yayında ilginç açıklamalarda bulundu.

Ünlü TikTok fenomeni kocasını başka erkeklerle aldattığını söyledi. Fakat bu aldatmadan kocasının da haberdar olduğunu hatta birlikte olacağı erkekleri kocasının belirlediğini belirtti. Sonuç olarak hem kocasının hem de kendisinin mutlu olduğunu belirten Nemetsky, kocam istediği için bunu yapıyorum. O mutlu olunca ben de mutlu oluyorum dedi.

Kocası istedi ünlü fenomen başka erkeklerle birlikte oldu!

Bu aklınıza şu soruyu getirebilir. Peki Nemetsky’nin kocası başka kadınlarla ilişki yaşıyor mu? Nemetsky’nin belirttiğine göre kocası da yalnızca erkeklerle ilişki yaşıyormuş. Yani kadınlarla ilişki yaşaması söz konusu değilmiş.

Ayrıca çift birbirlerine son derece sadıklarmış. En azından Nemetsky’nin durumu yorumlaması bu şekilde. Bu arada dip not olarak belirtelim. Çiftin evliliklerinden küçük bir çocukları bulunuyor.

Açıkçası fenomen de olsa bu kadar çarpık bir özel hayatı tüm dünya ile paylaşması pek de doğru değil. Adı üzerinde özel hayat. Bakalım daha neler göreceğiz.