Sosyal Medya

Kocasını emziren kadın TikTok'ta izlenme rekorları kırdı

TİkTok yeni bir video ile yıkılıyor. Kocasını emziren kadının videosu kısa sürede sosyal medyada gündeme oturmuş durumda. İşte tüm detaylar.

Kocasını emziren kadın TikTok'ta izlenme rekorları kırdı

Gün geçmiyor ki sosyal medyada ilginç bir olaya rastlamayalım. Bu sefer de ilginç olay TikTok'da karşımıza çıktı. Bir kadın kocasını emzirdiği videolar ile gündeme oturdu. 

Söz konusu kadının yaşadığı tıkanıklık sorunu sebebiyle süt gelmediğini iddia ediyor. Bu sebeple yaşadığı problem ile ilgili ilaçlar, pompa vs kullandığını ancak sonuç alamadığını söyleyen kadın çözümü bambaşka bir yolda bulmuş. Tıkanıklık problemi yaşayan kadın daha sonra Google'da öneri olarak partnerinize emzirin şeklinde bir şey okuduğunu ve bu yönteme başvurduğunu söylüyor.

Kocasını emziren kadın TikTok'ta izlenme rekorları kırdı

İlk başta bu yöntem kulağa saçma gelse de kadın 2 gün boyunca inanılmaz acılar çekmiş ve bunun sonucunda kocasını emzirmeye karar vermiş. Yöntemin işe yaradığını belirten kadın bu video ile sosyal medyanın gündemine oturmuş durumda.

Açıkçası kadının sağlık problemleri nedeniyle böyle bir yola başvurmasını belki anlayabiliriz ancak bunu neden sosyal medyada paylaşmak istediği asıl akılları karıştıran durum. Sosyal medyanın kullanım şekli gün geçtikçe ilginç yerlere gidiyor desek yanlış olmaz. Siz kadının yaşadığı bu durumu sosyal medyada paylaşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Problemi yaşayan başka kadınların bilinçlenmesine yardımcı olmuş olabilir mi? Yoksa bu konu aileye özel mi kalmalıydı? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Alya
Veren memnun,içen memnun size ne,gâvurun derdi sizi mi gerdi😄
Cevapla
Adige
Sıcak havluyu gogusune koyup bekle donan yağlar damarlardan sökülür ve süt yolu açılır
Cevapla
barış
saçmalık
Cevapla
mustafa
millet seyretsin diye insanlar para icin yapamiyacağı hic bir şey yok işte ıspat utanmaz reziller
Cevapla
Mehmet Çelik
Ne kadar çirkinleşebiliyorsunuz. Kendinize hiçmi değer vermiyorsunuz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.