Sosyal Medya

WhatsApp biri konuşmalarınızı okuyor mu bakın!

Birçok insan için bu sürpriz olabilir ancak, bu özellik farkında olmanız gereken bir şeydir. Sizin haberiniz olmadan, birisi tüm konuşmalarınızı WhatsApp'ta okuyor olabilir!

WhatsApp biri konuşmalarınızı okuyor mu bakın!

Birisi tüm konuşmalarımızı WhatsApp'ta okuyor olabilir ve biz bunun farkında bile olmayabiliriz. Bu göründüğünden daha kolaydır ve yapılan yeni bir araştırmanın ortaya çıkardığı gibi çiftler, arkadaşlar v.s. arasında bu çok fazla yaşanan bir şeydir.

Yine de endişelenmeyin, çünkü bunun size olup olmadığını hemen kontrol edebilirsiniz. Herhangi biri tarafından WhatsApp mesajlarınızın okunup okunmadığını çok kolay bir yoldan öğrenebilirsiniz.

WhatsApp Konuşmalarınızı Kim Okuyor Bakın!

Aslında, birinin WhatsApp’ının nasıl gözetleneceği internette popüler bir terim olmuş. Bunun nedeni, bazı insanların eşlerinin kiminle bu kadar çok konuştuğunu öğrenmek istemeleri, arkadaşlarından kimin kiminle ne yazıştığını öğrenmek istemeleri ancak bunu soramamaları. Bu amaçla, uygulamaları yükler veya WhatsApp Web üzerinden bunu öğrenmeye çalışırlar.

Aslında, WhatsApp'ın bir akıllı telefon kullanıyormuşuz gibi konuşmamızı sağlayan bir bilgisayar istemcisine sahip olduğunu biliyorsunuz. Dolayısı ile casusluk yapabilmenizi gerektiren tek şey, bir QR kodunu okutmak için ilgili akıllı telefondur ve o andan itibaren, diğer kişi fark etmeden konuşmaları takip edebilir.. Böylece bilgisayarda kim varsa konuşmayı takip edebilir.

Ancak, birinin konuşmalarınızı takip ettiğinden şüpheleniyorsanız, öğrenmenin çok daha basit bir yolu vardır. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açmak ve ardından WhatsApp Web / Masaüstü'ne gitmek.

Orada ve çok basit bir şekilde WhatsApp'ınıza kimin giriş yaptığını görebilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Yorumlar
Seyma
Teşekkürler 👍
Cevapla
Hdhdjrnrjrnrurbuejeurn1rqhdhehr7e 8eneueheueyrq
Hehwyegheueghevwheje ehrvhw eywve83 3uvwhrveyr wuheyehehrvrybegebehe e7rbuevehfheheyevehhryrheuebe7 wyebeue eur 7rbruee7herteheugrhehebe7beue ruebuene7ebeyebhegry3heheye7e eh dhevw8be7whe7e eubruebrurbeh ruehr8r eubrye eyr hebdudbr7rgbebwgebehbehdue ehbehe eue us ehd euebue e7e hebryd eu ehebe7e urbryeghdbdywvhwbrue eu eue e8 ehwbeuenej dhdbehbdue dur rubrhrbrue eu ehe whebudhfjendjbdudbdyd dudbjdbdhe rid udbehdbdhgfbhe eubeje eubehe ehe hebehebeybege ehr rubeyebeuebruneurneuenjenehe ehe eybeyebr7rbeubeuebeurbrubrhwbehenjenehebeueneu rhebeue rueneubrjrnrurbr8rbuebdhrbbrbehebuebehgehe hebrhrveuvehr hr ehr he rhr rhbrgrbryrhyrtrhrhudbehdue dj sud eu dur dud urbrhrwjsbehbehe wue e
Cevapla
H4hebrurjrbrur j3neje.rjnrjenrjr jrnrnry
Jehehdvhdgeheyqbhsjsgsjabsusjuwnshehdbhwbwyebdhwhwhgshaheyehuwnwhwhshwbehwhgwgehshehgeheuwjwudhuwjejehwys7vrhebeybehsvehdhehehhsbdhehe7behe dhdbshbsyshsushehehvdhebdgegdhdhhdbdusnsubdhsgdhdjdhjehdjdbshdhhdhdhsvdybshdhdhdhhehdhdbhd dhdhshhshsgsueywbgsnsgebwyywhehshshyafwhshwywyyehwhshsgshvsbsga
Cevapla
Sebebsiz
Yalan
Cevapla
Whatsapp Webte
Nerde
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.