Sosyal Medya

Messenger için beklenen özellik geldi!

Facebook, mesajlaşma uygulaması Messenger için uzun bir süredir özelliği kullanıma sundu.

Messenger için beklenen özellik geldi!

Facebook, WhatsApp'ta olduğu gibi bir diğer mesajlaşma uygulaması Messenger'a da geçtiğimiz günlerde hikayeler özelliğini getirerek işin suyunu çıkarmayı başarmıştı. Facebook bugün ise Messenger sohbetleri daha keyifli hale getirecek iMessage'dan esinlenme özellik olan tepkiler özelliğini kullanıma sundu.

İlk etapta iOS ve Android cihazlardaki Messenger uygulamasına gelen tepkiler özelliği sayesinde kullanıcılar gelen mesajlara emojiler ile tepkisini gösterebiliyor. Ancak şimdilik bu tepki seçeneği aşk, gülümseme, üzülme, sinirlenme, şaşırma, evet ve hayır seçenekleri ile kısıtlı.

1490337356_facebook-mentions.jpg

Tahminlere göre bu özellik sevileceği için ilerleylen zamanlarda Messenger'da yer alan tüm Sticker'lar tepki özelliğinde kullanılabilecek. Son olarak Messenger Tepkiler özelliğinin henüz Türkiye'de tam anlamıyla sunulmadığını OTA üzerinden kademeli olarak kullanıcılar ile buluşacağını belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.