Sosyal Medya

Netflix Cowboy Bebop animesinin dizisi için tarih verdi

Anime klasiklerinden Cowboy Bebop için Netflix yayın tarihini duyurdu. İşte detaylar.

Netflix Cowboy Bebop animesinin dizisi için tarih verdi

Netflix, bir süredir animelere yatırım yapıyor. Yayın akışı devi platformuna sürekli yeni animeler eklemekle kalmayıp bu animelerin dizi veya film versiyonanları üzerinde de çalışıyor. Şimdi bu versiyonlara bir yenisi ekleniyor. Anime klasiklerinden Cowboy Bebop dizi versiyonuyla geliyor.

Genelde anime hayranları sevdikleri yapımların dizi veya film versiyonlarına pek sıcak bakmaz. Daha önce Death Note gibi serilerin film yapımlarında gerek oyuncu seçimi gerekse animeye kıyasla yaratılan atmosfer hiç beğenilmemişti. Ancak Netflix bu sefer işini doğru yaptığını savunuyor.

Anime klasiklerinden Cowboy Bebop'un dizisi için tarih verildi

26 bölümlük anime ayrıca bir de film versiyonuna sahip. Dizi versiyonunu ilk kez deneyecek olan Netflix dizinin bu sonbaharda geleceğini duyurdu. Merakla beklenen anime serisinin dizi versiyonu 19 Kasım'da yayınlanacak. Henüz dizi hakkında resmi bir fragman gelmedi ancak setten görüntüler gelmeye devam ediyor.

Daha önce Ghost In The Shell animesinin de dizisi denenmişti. Bir başka klasik olan bu animenin de dizisi hayranlar tarafından beğeniyle karşılanmadı. Bu nedenle Cowboy Bebop üzerinde baskı mevcut diyebiliriz. Dizide müzikleri Yoko Kanno yaparken, orijinal yönetmen Shinichirō Watanabe olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.