Sosyal Medya

NFT piyasası çıldırdı! 18+ NFT 1.2 Milyon TL’ye satıldı

Yayıncı Amouranth'ın, +18 NFT’si satışa sunuldu ve 1.2 Milyon TL’ye alıcı buldu. İşte detaylar.

NFT piyasası çıldırdı! 18+ NFT 1.2 Milyon TL’ye satıldı

Dünya değişiyor ve değişen dünyayla birlikte talebin şekillendiği alan da farklılaşıyor. Kripto paraların dünya genelinde yaygınlaşması beraberinde farklı araçları da getirdi. NFT de bunlardan birisi. Ancak vu NFT piyasası da çıldırmış durumda. Akıl almaz ürünler akıl almaz fiyatlarla alıcı bulabiliyor.

Twitch platformundaki yayınlarıyla tanıtan Amouranth ise 18+ NFT'sini uçuk bir fihyata sattı. Genellikle Hot Tubs, Plaj ve ASMR yayınlarıyla bilinen yayıncının OnlyFans platformu da mevcut. Yayıncı “Amouranth” , kendi NFT’sini satışa sundu. NFT OnlyPunks tarafından üretildi. Amouranth 18+ NFT’sini tam 125 bin dolara yani 1.2 Milyon TL’ye satabildi.

NFT piyasası çıldırdı! 18+ NFT 1.2 Milyon TL’ye satıldı

18+ NFT için gelen teklifler sadece 30 dakika sürdü. 4 kişi tarafından belirlenen teklifler sonucunda NFT, 125 bin dolara satın alındı. NFT'yi alan kişinin adı ise  Dylan Kimbrell. Uçuk bir fiyata alıcı bulununca konu tabi ki sosyal medyaya da taşındı. Sosyal medya kullanıcıları bu fiyatların artık dolandırıcılık seviyesinde olduğunu söyleyerek tepki gösterdi. 

NFT çılgınlığı ülkemizde de ön planda. Komedyen Cem Yılmaz “CEMYILMAZMCMLXXIII” isimli NFT koleksiyonunu ilk parçasını 7.03 ETH yani 25 bin dolara satmıştı. Ardından Cem Yılmaz NFT’yi satın alan kişiye ömür boyu tüm etkinlikleri için 2 kişilik davetiye hediye etti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.