Nilgün Bodur Twitter'da günün konusu oldu!

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim isimli kitabı bulunan Nilgün Bodur Twitter'da günün konusu oldu.

Nilgün Bodur Twitter'da günün konusu oldu!

Geçtiğimiz günlerde Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim isimli kitabı çıkan Nilgün Bodur sosyal medyada günün konusu haline geldi. Kitabın girişinde bulunan bir cümlenin İkinci Dünya Savaşı’nda toplama kamplarında öldürülmüş olan Anne Frank’ın bir metnine fazlasıyla benzeyen Bodur, intihal iddiaları ile gündeme gelmişti.

Nilgün Bodur Twitter'da günün konusu oldu!


Konuyla ilgili olarak “Anonim olduğunu sandığım bir sözü uzun bir yazının içinde kullandım ve başlık olarak editörüm o cümleyi seçmiş ve tüm başlıkların altında ismim ve kitabın ismi yazıyor. Yani bu cümle bana aittirin açıklaması değildir altında bulunan imza” açıklamasını yapan Bodur, sosyal medyanın dilinden kurtulamadı.

Sosyal medyada adeta bir furya haline gelen ithaf edilen farklı sözleri Bodur'un ağzından vermek özellikle Twitter'da Trend Topic olmasına yol açtı. Haberi hazırladığımız saatte Twitter'da Nilgün Bodur etiketli 31 bin 600 mesaj atıldığını da belirtelim. İşte o mesajlardan bazıları:

Nilgün Bodur kimdir?

Nilgün Bodur 19 Kasım 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 12 yaşında kek satarak Avusturya Lisesi’nde okudu. "Sıradaki Teşekkürüm Bana Yalnış Yapanlara", "Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim" adlı iki kitabı bulunuyor. 20 yıl boyunca dünya markaları için kurumsal iletişim yöneticiliği yaptı. Hayatı boyunca kurumsal iletişim sektöründe faaliyet gösteren Nilgün Bodur, kendi mesleğimde de bilinen biri. Nilgün Bodur. 40'ından sonra kendine yeni bir hayat icat etti, sonra da o hayatı inşa etti.