Şeyma Subaşı küvette poz verdi! +18 olarak paylaştı!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, küvette verdiği pozlarla sosyal medyayı salladı. İşte Şeyma Subaşı'nın çok konuşulan o fotoğrafları.

Şeyma Subaşı küvette poz verdi! +18 olarak paylaştı!

Şeyma Subaşı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin ona aldığı 60 bin dolarlık hediye ile sosyal medya gündemine oturmuştu. Hesabında oldukça aktif olan Subaşı, şimdi küvet pozları ile konuşuluyor. İşte çok dikkat çeken o kareler.

Şeyma Subaşı küvet pozlarıyla sosyal medyayı salladı!

Özel hayatı ile sosyal medyada sık sık gündem olan Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi'ye "Meedo" ismiyle hitap ediyor. Meedo'nun da Subaşı'ya aldığı hediyelerin değerinin milyonlarca lirayı geçtiği de biliniyor.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi ile evleneceklerini geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Evlilik tarihinin bu yılın mayıs ayında gerçekleşeceğini belirtmişti.

Subaşı şimdi küvet pozlarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Renkli elbiseleriyle ve kendine özgün pozlarıyla kamera karşısına geçen fenomen, takılarını giymeyi de eksik etmedi. 

Şeyma Subaşı küvet

Önce ayna karşısında fotoğraf çekilen Subaşı, daha sonra küvet pozları verdi. Art arda paylaşım yapan fenomen, takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. 

Şeyma Subaşı küvet

Şeyma Subaşı, farklı renk tonlarındaki giysileriyle de dikkat çekti. Takipçileri ona "Amazing", "Kraliçe", "Vooov, muhteşem kadın" ve "Bu post başyapıt başka söylenecek bir şey yok" gibi yorumlarda bulundu.

Şeyma Subaşı

Bu paylaşımlarıyla Subaşı, gönderisinde 55 bin beğeni ve yüzlerce yoruma sahip oldu. 

Şeyma Subaşı küvet

Şeyma Subaşı, şimdi sevgilisi Meedo ile evlilik hazırlıklarında. Çiftin birlikte mutlu ve lüks bir yaşam sürdürdükleri de biliniyor. 

Meedo Subaşı

Subaşı, sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımlarla gündemde kalmaya devam ediyor.