Sosyal Medya

Snapchat'e Shazam özelliği geldi!

Anlık fotoğraf ve video paylaşma platformu Snapchat, aldığı son güncelleme ile Shazam entegrasyonuna kavuştu. Artık Snapchat üzerinden çalan şarkıyı bulabileceksiniz.


Gençlerin vazgeçilmez uygulamaları listesinde ilk sıralarda yer alan Snapchat, dün almış olduğu güncelleme ile yeni bir özelliğe kavuştu. Snapchat'e eklenen Shazam entegrasyonu sayesinde, kullanıcılar artık çalan müziği Snapchat üzerinden bulabilecek. Peki, bu özellik nasıl çalışıyor?

Snapchat uygulamasını açtıktan sonra ekrana uzun süre basılı tuttuğunuzda otomatik olarak Shazam devreye giriyor ve ortam seslerini dinliyor. Şarkıyı bulduktan sonra Snapchat size bir uyarı gönderiyor. Çalınan şarkıyı bulduktan sonra şarkı bilgisi seçeneğine tıklayarak, Spotify üzerinden veya videosu varsa YouTube üzerinden dinleyebiliyorsunuz.

Snapchat ile arattığınız müziklerin geçmişine ise Ayarlar>Shazam bölümünden ulaşabiliyorsunuz. Snapchat'in Shazam özelliğini kullanmak için uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır.

1481703647_wobearacle2016-ara-13.jpg

Yorumlar
manolya
snapchatimde shazam calismiyor ne yapabilirim
Cevapla
Ali
Sil tekrar yükle çalışıyor
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.