Sosyal Medya

Çilek yerken bir daha düşünün! Twitter çilek videosu ile sallandı!

Twitter’da her gün farklı konular gündeme otururken trending topic olan son şey ise çilek oldu. Artık çilek yerken bir daha düşüneceksiniz!

Çilek yerken bir daha düşünün! Twitter çilek videosu ile sallandı!

Twitter milyonlarca insanın kullandığı ve gündemin çok çabuk değiştiği bir sosyal platform. Bu sosyal platformda ortaya çıkan farklı konular bazen gerçekten de oldukça ilgi çekici olabiliyor. Bunun son örneğini ise yayınlanan bir çilek videosu ile görüyoruz. Evet, hali hazırda çilek Twitter’da en çok konuşulan konulardan biri. Bir meyvenin neden bu denli konuşulduğunu merak ediyorsanız, baştan sizi uyarmalıyız. Eğer haberimizin devamını okumaya niyetliyseniz bir daha çilek yemek istemeyebilirsiniz!

Çilek yerken bir daha düşünün! Twitter çilek videosu ile sallandı!

Twitter’da ortaya çıkan videoya göre çileklerin içerisinden küçük kurtlar çıkıyor. Ancak bu kurtların ortaya çıkması için çileği suya tutmanız yeterli değil, bir deney yapmanız gerekiyor. Eğer evinizde çileğiniz mevcut ise, siz de bu deneyi yaparak meyvenin içinden çeşitli kurtların çıkıp çıkmadığını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Öyleyse neymiş bu deney ve nasıl yapılır biraz da bundan bahsedelim. Aslında ortada çok da komplike bir şey yok, yapacağınız şey oldukça basit.

Bir kaba su dökün ve sonrasında suyun içerisine iki yemek kaşığı  tuz koyun. Çilekleri bu suyun içerisine attığınızda içerisinden kurtçukların çıkması kuvvetle muhtemeldir. Yani en azından Twitter’da gezinen videoda durum aynen anlattığımız şekilde gerçekleşiyor. Videonun altındaki yorumlar ise ikiye bölünmüş durumda. Kimisi kurtların çıkması sonrasında çileklerin yenilebileceğini savunurken, kimisi ise görüntülerin mide bulandırıcı olduğundan dem vuruyor.

Yorumlar
DeDe
Ya arkadaş teknoloji platformunda meyvenin ne işi var. İyice oynattınız ha. Kendinize gelin lütfen!
Cevapla
10.Köy
Kiraz içinden çıkan hiç mi kurtçuklar görmediniz ...hemde organik
Cevapla
Cihan
Videonun sahibi videonun gerçek olmadığını açıkladı. Biraz daha özen lütfen.
Cevapla
Ramazan
Ne kadar saçma bir haber Video da surekli kesıntıler var veya nasıl yorumlarsanız, o arada istedıgı böceği doldura bilir içine. Haberi baylaşan arkadaş biz senin döşündüğün gibi salak deyiliz ama bi konuda haklısın sızın gıbı salak yalan ve boş Heber yapan bu siteye abane oluşuz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.