Sosyal Medya

Spotify Premium'u 3 ay ücretsiz kullanma fırsatı!

Spotify Premium uygulamasını üç ay boyunca ücretsiz deneme kampanyası için son günlerdeyiz. İşte detaylar.

Spotify Premium'u 3 ay ücretsiz kullanma fırsatı!

Dünya'nın en çok tercih edilen müzik dinleme uygulaması Spotify premium’u 3 ay ücretsiz denemek için son günler. Eğer Spotify Premium Bireysel’e 28 eylül’e kadar geçerseniz Spotify’ı üç ay boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabileceksiniz.  Böylece limitsiz çevrim dışı müzik dinleme fırsatına ulaşacaksınız. Ayrıca dinlediğiniz şarkıların arasında reklam da girmeyecek.

Buna ek olarak Spotify Premium bireysel üyesi olunca, kendi hesabınıza birden fazla cihazdan giriş yapabilirsiniz. İnternetinizin olmadığı dönemler için de şarkıları indirip daha sonra dinleme olanağı sunan Spotify Premium bir çok fırsat ve kolaylıkla geliyor.

Spotify Premium'dan ücretsiz yararlanmak için son günler

İsveçli şirket en çok tercih edilen müzik dinleme platformuna sahip. Özellikle Premium seçeneğinde kullanıcıların hayatını kolaylaştıran özellikler sunan Spotify şimdi Premium özelliğini 3 ay boyunca ücretsiz sunuyor.

28 Eylül'e kadar Spotify Premium uygulamasına geçerseniz önümüzdeki 3 ay boyunca Premium avantajlarından ücretsiz yararlanabileceksiniz. Bu avantajlar arasında dilediğiniz şeyi ücretsiz olarak indirme, internetiniz olmadığı zamanlarda çevrimdışı kullanabilme seçenekleri yer alıyor. Ayrıca dinlediğiniz müzik listeleri ve podcastlere de reklam girmeyecek. Spotify gün geçtikçe daha çok büyüyen bir nüfusa sahip oluyor. Apple Music ile rekabetinde öncü hale gelen şirket hala farklı avantajlar ve kampanyalarla platformuna daha fazla kullanıcı çekmeyi planlıyor diyebiliriz. Siz de bedava Premium fırsatından yararlanmak isterseniz bu fırsat için son günlerdeyiz.

Yorumlar
Muhammed
YouTube music daha iyi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.