Sosyal Medya

Tanga ile ev işi yapıp YouTube’ta yayınladı!

Gün geçmiyor ki YouTube’da garip bir videoyla daha karşılaşmayalım. Bu sefer ki videoda bir Rus tanga ile ev işi yaparken kendisini videoya kaydetti ve YouTube’ta paylaştı.

Tanga ile ev işi yapıp YouTube’ta yayınladı!

Günümüzde sosyal medyada popüler olmak için insanlar herşeyi yapıyorlar. Tam yok artık bu kadar da olmaz dediğimiz anlarda bile daha fazlasının gerçekleştiğini görüyoruz. Görünen o ki insanların sosyal medyada fenomen olmak için, çok izlenmek, çok takip edilmek için yapamayacakları şey yok.

Daha geçtiğimiz gün Twitch’te sadece mikrofon yalayarak binlerce dolar kazanan fenomeni sizlerle paylaşmıştık. Bu sefer daha da ilginç bir video ile karşı karşıyayız.

Tanga ile ev işi yapıp YouTube’ta yayınladı!

Bir Rus ev işi yaparken kendisini videoya alıyor ve bunu da YouTube üzerinden paylaşıyor. Buraya kadar bir sorun yok. Pekala herkes ev işi yapıp bunu videoya verebilir. Fakat işin garipleştiği yer, Rus hanım kardeşimizin bu işleri iç çamaşırlarıyla yapması. Üstelik normal bir iç çamaşırı da değil. Tanga ile.

Video altındaki yorumların ağırlıklı olarak Türklerden oluşması da ayrı bir soru işareti. Eğer isterseniz videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Öyle sanıyoruz ki YouTube bu videoyu kaldırmayıp yayınladığına göre bir sorun yok.

Gerçekten sosyal medya gün geçtikçe daha da tehlikeli bir yer olmaya başladı. İnsanın karşısına ne zaman neyin çıkacağı pek belli olmuyor.

Yorumlar
Karsu
Videoya giriyorum ama izliyemiyorum neden acaba 🤔?
Cevapla
Emr
Uzatma link ver
Cevapla
Melis
Bu kadar uzun mu surer ya tezgah temizlemek dunyanin suyunu bosa harcadi reklam yapayim derken israfa gitti
Cevapla
Eysuya
Lan mal mı bunlar o zaman bende giyeyim video çekeyim zengin olayım var mı böyle bişey
Cevapla
Lukaku
Haber edersin abone oluruz.
Geri zekali editor bukucu
Aptal herif bunun teknolojiyle ne alakasi var
Cevapla
Ahxjjcjwjd
lool
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.