Trump’tan Elon Musk için olay sözler: Ona diz çök ve yalvar diyebilirdim!

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Tesla CEO’su Elon Musk için zehir zemberek sözler sarf etti.

Trump’tan Elon Musk için olay sözler: Ona diz çök ve yalvar diyebilirdim!

Eski ABD Başkanı Donald Trump ve Tesla CEO’su Elon Musk arasındaki tansiyon düşmek bilmiyor. Bundan bir süre önce Trump 2016 yılındaki seçimde Elon Musk’ın kendisi için oy kullandığını iddia etmişti. Elon Musk ise böyle bir şey yok diyerek Trump’ı bir bakıma ofsayta düşürdü. Ancak polemikleri fazlasıyla seven eski başkan, konuyu başka bir seviyeye taşıdı. Kendi sosyal medya uygulaması olan Truth Social üzerinden bir paylaşımda bulunan Trump, ilginç ifadeler kullandı.

Trump’tan Elon Musk için olay sözler: Ona diz çök ve yalvar diyebilirdim!

Truht Social vasıtasıyla Elon Musk’ın başkan olduğu dönemde Beyaz Saray ziyaretine ilişkin bir fotoğrafı paylaşan Trump, bu paylaşımın üzerine zehir zemberek sözler yazdı. Trump, "Elon Musk kaza yapan sürücüsüz elektrikli araçları olsun, hiçbir yere gidemeyen roketleri olsun, Beyaz Saray'a gelip bunlar için benden yardım istediğinde ve ne kadar büyük bir Trump hayranı olduğunu söylediğinde, ona 'Diz çök ve yalvar' diyebilirdim ve o da bunu yapardı." ifadelerini kullandı.

Elon Musk ise Trump’a Twitter’dan yanıt verdi. Ünlü iş insanı, Trump’tan nefret etmediğini ancak eski başkanın artık şapkasını asması gerektiğini yazdı. Buna karşın Donald Trump ise sıradaki başkanlık seçiminde aday olacağını duyurdu. Zaten sık sık mitinglerde görülen eski başkanın yeni seçimde aday olması ABD basını tarafından da bekleniyordu.