Sosyal Medya

Türk Onlyfans kızları ne kadar kazanıyor? Şaka gibi gerçek!

Türkiye'de giderek büyüyen yeni bir çılgınlık var! Onlyfans. Peki OnlyFans'tan kim ne kadar kazanıyor? Gerçekten getirisi yüksek mi? İşte tüm detaylar.

Türk Onlyfans kızları ne kadar kazanıyor? Şaka gibi gerçek!

Şu sıralar Türkiye'de giderek büyüyen bir trend var. Onlyfans. Artık sosyal medya üzerinden para kazanmak kolay bir hal aldı. Özellikle de kadınsanız. Çok basit bir şekilde TikTok üzerinden açılan yayınlarla bile akla hayale gelmeyecek paralar kazanılabiliyor.

Elbette bir de bunun OnlyFans ayağı var. OnlyFans genel olarak +18 içerikler barındırmasına rağmen ülkemizde yasaklanmış değil. Elbette bu başka bir videonun konusu. Asıl acı olan şey ise bu platformdaki kullanıcı sayısının gün geçtikçe hızlı bir şekilde artıyor olması.

Türk Onlyfans kızları ne kadar kazanıyor? Şaka gibi gerçek!

Dahası artık reşit olmayan kızlar bile OnlyFans hesabı açarak para kazanmanın derdine düşmüş durumdalar. Kendilerini Influencer olarak tanımlayan bu kitle, OnlyFans üzerinden hatırı sayılır paralar kazanabiliyorlar. Hali hazırda Türkiye'de OnlyFans üzerinden aylık 1 milyona yakın paralar kazananlar var.

Bugün en donanımlı cerrahlar bile bu parayı kazanamazken, hiç bir vasfı olmayan kişilerin belli bir platform üzerinden, fotoğraf ve video paylaşımı yaparak 1 milyon Türk Lirası kazanması insanı düşündürüyor.

Önümüzdeki süreçte OnlyFans'taki reşit olmayan kitlenin daha da büyümemesi için önlemler alınması gerekiyor. Ayrıca +18 içerikler üreten diğer platformlara uygulanan tedbirlerin, OnlyFans için de uygulanması gerekiyor. Bu en doğal kural. Peki sizlerin bu konu hakkındaki yorumları neler? Dilerseniz aşağıdaki yorumlar kısmından sizler de düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
metin
aşşağılık pislik karılar
Cevapla
NUR
TÜRKİYEDE bir sürü işsiz ERKEK var onlarda yapsınlar bu yoldan para kazanan ahlaksızkadınlar büyük bir ihtimalle kazandıklarını buraya harcarlar
Cevapla
adem
ülkemiz şeytani düzene geçtiği için şeytan bunlardan çok mutlu oluyordur,amaçları gençlerin ilim ve bilime yönelmesini önlemek,asi ve ahlaksız bir toplum oluşturmak,böyle olunca da ülkeyi ele geçirilmesi daha kolay olacak
Cevapla
SLM
Ahlak Sıfır olunca 10 milyonda kazanırlar bunlara bakacak salak ta çok olunca kolay
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.