Sosyal Medya

Twitter'a yepyeni bir görünüm kazandırın!

Uzun süredir tasarımını değiştirmeyen Twitter için alternatifler üretilmeye devam ediyor. Refined Twitter eklentisi ile Twitter'ın tasarımını komple değiştirebilirsiniz.


Popüler mikroblog sitesi Twitter, geçtiğimiz gün daha iyi deneyim sunabilmek için Mac'teki uygulamasını kaldırdığıın açıklamıştı. Uzun süredir tasarım yeniliğine de gitmeyen Twitter, karışık arayüzü ile masaüstü kullanıcılarının gözünü yoruyor.

Sadece Tweet'lere ulaşmak isteyenler, Twitter'ın sağında ve solunda yer alan popüler hashtag, kimleri takip etmeli ve profil bilgileri gibi öğelere maruz kalıyordu. Bugün ise Github üzerinden başlatılan Refined Twitter isimli proje hayata geçirildi.

Sindre Sorhus tarafından yazılan Refined Twitter isimli eklenti, Twitter'ın daha sade bir arayüze kavuşmasını sağlıyor. Chrome tarayıcısı üzerinde çalışan eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Refined Twitter eklentisi ile navigasyon butonlarının yer aldığı bölüme Likes butonu da ekleniyor. Buradan daha önce beğendiğiniz Tweetlere ulaşabiliyorsunuz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.