Sosyal Medya

Vine'ın kurucusundan yeni proje!

Vine'ın kurucusu, benzer bir proje üzerinde çalışmaya başladığını duyurdu. Yoksa Vine küllerinden yeniden mi doğuyor?


6 saniyelik videolar çekebildiğiniz Vine platformu, bu yılın başında kepenkleri indirmişti. Twitter'ın sahibi olduğu Vine sayesinde onlarca fenomen ortaya çıkmıştı. Sponsorlu reklamlar ile içerik üreticisine ciddi gelir sağlayan Vine'ın kapatılmasının ardından, fenomenler YouTube'a kaymıştı.

Vine'ın kurucusu ve CEO'su olan Dom Hofmann, bugün ilginç bir haber ile gündeme geldi. Dom Hofmann, Vine'ı küllerinden tekrardan canlandırmak için çalışmalarına başladığını açıkladı. Vine'dan daha gelişmiş bir platform oluşturmayı düşündüğünü belirten Dom Hofmann, yeni projesi hakkında detay vermedi.

1512107964_vine.jpg

Proje için şu aşamada tüm maddi kaynağı kendi cebinden ödeyecek olan Dom Hofmann, başka bir proje üzerinde çalıştığı için Vine  benzeri projesini dış proje olarak nitelendiriyor. Vine benzeri bir platformun kısa sürede çıkması çok zor görünüyor. Tahminlere göre 2018'in  sonlarına doğru bu proje hayata geçecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.