Wednesday hayranları dikkat! İkinci sezonda işler çok değişecek!

Dönemin patlayan yapımları arasında yer alan Wednesday dizisinin ikinci sezonu için nefesler tutuldu. Yaklaşan sezon için şimdiden yeni planlar ortaya çıktı. Detaylara birlikte bakalım.

Wednesday hayranları dikkat! İkinci sezonda işler çok değişecek!

Son çeyreğin en fazla rağbet gören dizisi Wednesday, ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. İlk sezonunu milyonlarca beğeni ve izlenme ile kapatan Wednesday dizisinin ikinci sezonu şimdiden konuşulmaya başlandı. Bunları takiben dizinin yapımcıları Al Gough ve Miles Millar, dizinin ikinci sezonu için olan planlarından bahsetti. Devamı kesin olan dizinin ikinci sezonunda işler değişecek gibi gözüküyor.

Wednesday ikinci sezonda ilişkiler derinleşip karışmaya başlayacak

Nevermore Akademisinde yeni dostlar ve düşmanlar edinen efsane karakter Wednesday Addams, izleyenleri şaşkına çevirmeye devam ediyor. Dizinin ilk sezonunun tamamlanmasıyla birlikte izleyiciler şimdi gözlerini ikinci sezona dikti. Heyecanla beklenen ikinci sezon hakkında da ilk bilgiler gelmeye başladı.

Dizinin yapımcıları Al Gough ve Miles Millar ile birlikte yapılan röportaj sonrası Wednesday ikinci sezon için yapımcıların planları ortaya çıktı. İkilinin aktardığı bilgilere göre dizideki tüm ilişkiler keşfedilecek ve bu ilişkilerin derinleşerek karışacak. Böylece yeni sezonda daha şaşırtıcı ve etkileyici olayları görebileceğiz. 

Wednesday ve Enid ilişki

Yapımcı Gough, dizinin devamındaki planları için şunları ekledi: “İleriye dönük tüm bu ilişkileri bir şekilde keşfetmek ve karmaşık hale getirmek istiyoruz. Ayrıldıklarında okul kapalıydı, bu da bize ikinci sezon için en fazla olasılığı veriyor ve bence bu, keşfetmekten heyecan duyduğumuz bir şey."

Buna ek olarak yapımcılara Wednesday ve Enid arasındaki ilişkinin akıbeti hakkında bir soru soruldu. Millar ise bu konu hakkında şu cevabı verdi: 

"Bir yol haritamız var ve bu harita boyunca sizi beklenmedik yönlere götüren rotalarımız olsun istiyoruz. Yani her şeye açığız."