Sosyal Medya

WhatsApp grup sohbetleri için yeni özelliğini duyurdu!

WhatsApp yaptığı güncellemelere yenisini ekliyor. Şirket bu sene yaptığı güncellemelere yenisini ekleyerek grup sohbetleri için bir özellik getiriyor.

WhatsApp grup sohbetleri için yeni özelliğini duyurdu!

WhatsApp, gelecek yılın ilk beta güncellemesi olan 2.22.1.1 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme, gelecekteki bir güncellemede gruplarda mesaj silme ile ilgili yeni bazı gelişmeleri ortaya koyuyor. Buna göre WhatsApp'da Grup yöneticisiyseniz, gelen mesajları herkes için silme yeteneğiniz olacak.

WhatsApp son dönemlerde birbirinden farklı özellikler sundu. Bunlara sesli mesajlar da dahil. Yeni gelen güncelleme ile uygulamanın kullanıcıları WhatsApp üzerinden bir ses kaydı atmadan önce dinleme şansına erişecekler. Ses yollandıktan sonra silmesi bazen geç olabildiğinden bu özellik kullanıcıları bir nebze rahatlatmıştı. 

WhatsApp grup sohbetleri için yeni özelliğini duyurdu!

whatsapp

Bu yeni özelliğin ne zaman geleceğiyle alakalı net bir zaman çizelgesi yok. WhatsApp sonunda grup mesajlarıyla ilgili güncellemeyi sunuyor. Mesajları silme işlemi grup sohbetlerinde farklı bir özellik daha alacak. 

Türkiye'nin en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Yeni güncelleme ile gelen özellikte WhatsApp grup sohbetlerinde grup yöneticilerinin yetkileri artacak. Bundan sonra Grup yöneticileri tarafından bir mesaj silindiğinde diğer kullanıcılara, “Bu, bir yönetici tarafından kaldırıldı” şeklinde güncellenecek. 

Ne yazık ki, özelliğin beta test kullanıcılarına gelmesi için bir çıkış tarihi yok ancak İyi haber şu ki, WhatsApp sonunda mesajları silme sürecini güncelliyor ve grup yöneticileri grupta gönderilen herhangi bir mesajı silebilecek. Bu özellik sayesinde, grup yöneticileri gelecekteki bir güncellemede WhatsApp gruplarını denetleme konusunda daha fazla güce sahip olacak.

Yorumlar
Bekir
Bence son görülme olması gerekiyo wapsatın SMS uygulamasından pek bir farkı kalmıyo
Cevapla
Bekir
Uygulamayı sahada berbat hale getiriyosunuz son görülme görülmesi lazım bence görülmediği taktirde wapsatın normal mesaj SMS uygulamasınfan çok bir farkı kalmıyo son görülme görülmesi lazım bence yazdığım kişi uyuyosa rahatsız ermiş olmuyomuyum son görülmesi görsem bilerek ona göre mesaj yazmış olurum
Cevapla
Mehmet
Aynen doğru
İsmail Uzdemir
Klipleri sabitlemek, silmek veya yeni klip eklemek için düzenle simgesini kullanın.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.