WhatsApp yeni güncellemesi ile baş ağrıtan sorunu çözüyor

WhatsApp grup sohbetlerine erişemeyen kullanıcıları memnun edecek güncellemesini yayınladı. İşte detaylar.

WhatsApp yeni güncellemesi ile baş ağrıtan sorunu çözüyor

Dün WhatsApp 2.21.21.9 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme beraberinde bazı problemler de getirdi. Geçtiğimiz günlerde yaşanan WhatsApp kesintisinin ardından şirket problemi düzeltecek farklı güncellemeler sunmaya başlamıştı. Bu kapsamda sunulan 2.21.21.9 güncellemesi problemi düzeltmedi ancak daha kötü hale getirdi. Bazı kullanıcılar WhatsApp'ın  2.21.21.9 güncellemesini aldıktan sonra grup sohbetlerine giremedikleri belirttiler.

WhatsApp da bu problemi çözmek için kolları sıvadı ve yeni bir güncelleme daha yayınladı. Söz konusu güncelleme 2.21.21.10 adıyla karşımıza çıkıyor ve uygulamadaki problemleri kökünden halletmeyi hedefliyor.

WhatsApp uygulamadaki problemleri çözecek güncellemeyi yayınladı

 Bir önceki güncellemeyi yüklediyseniz ve uygulamada grup sohbetlerine erişim gibi sorunlar yaşıyorsanız grupları tekrar kullanmak için WhatsApp sürümünüzü en son beta sürümüne güncelleyebilirsiniz. WhatsApp ayrıca bu güncelleme ile, belirli beta kullanıcıları tarafından deneyimlenen profil resimleriyle ilgili başka bir sorunu da düzeltti. 

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformu geçtiğimiz günlerde Facebook ve Instagram'ın çöktüğü sırada çökmüştü. Altı saat boyunca erişim sağlanamayan uygulama ardından geri geldiğinde bazı problemleri de hala beraberinde taşıyordu. Şirket tüm sorunları kökten çözmeyi planladığı güncellemesi ile kullanıcılara rahat bir nefes aldırmayı planlıyor. Henüz yeni güncelleme ile ilgili olumsuz bir yorum gelmedi, ancak kullanıcılar uygulamayı bir süre deneyimledikten sonra düzgün çalışıp çalışmadığı belli olacaktır. Siz de uygulamanın son sürümünü güncellemeyi ihmal etmeyin.