Güncel

Xiaomi, Van Gogh ve diğer temalar ile telefonunuzu sanat eserine dönüştürüyor!

Xiaomi tarafından bazı özel temalar tasarlandı. Sizlere bu temalar hakkında bilgi veriyoruz.

Xiaomi, Van Gogh ve diğer temalar ile telefonunuzu sanat eserine dönüştürüyor!

Xiaomi temaları, en güzel MIUI işlevlerinden biridir. Temalar sayesinde telefonunuza farklı görünüm verebilir hatta bazı bildirim seslerini temalar vasıtasıyla değiştirebilirsiniz

Cep telefonunuz bir sanat eserine dönüşsün

Hem Xiaomi hem de geliştirici olan kullanıcılar, uygulamaya sık sık yeni temalar ekliyor. Bu temalar çok basit bir şekilde yükleniyor ve akıllı telefonunuzun farklı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Şimdi ise Xiaomi, Çin'deki resmi Tema uygulamasına cep telefonunuzu Van Gogh, Monet veya Dunhuang'ın bir çalışmasına dönüştürebilen yeni temaları ekledi. Bunu sadece duvar kağıdı olarak düşünmeyin, ikonlar ve sesler de bu eserlerden yola çıkılarak tasarlandı.

Şuanda yalnızca Çin'de mevcut olan bu temaları kullanabilmek için cihazınızın MIUI bölgesini değiştirmeniz veya bir VPN kullanmanız gerekiyor. Bu temalar, Xiaomi ve Dunhuang Güzel Sanatlar Araştırma Enstitüsü arasındaki bir işbirliği ile tasarlandı. Muhtemelen dünyanın diğer bölgelerinde bu temalara erişim olmayabilir.

Şu anda adı geçen sanatçıların her birinin üç eseri var, ancak gelecekte eserlerin genişletilmesi ve hatta diğer bazı sanatçıların da eserlerinin eklenmesi mümkün olabilir.

Temaların sadece Çin'e özel olarak sürülmesi diğer kullanıcıların hoşuna gitmeyecektir. Xiaomi'nin uyguladığı bu ayrım firma adına dezavantaj olarak görülüyor. Bazı telefonlarında olan sensör sorunları ve güncelleme sorunlarını da katarsak hiç hoş olmayan sonuçları olabilir.

Sırf bu yüzden marka değiştiren kesimlerin olduğu biliniyor. İlerleyen zamanlarda bu ayrımların ve bazı sorunların giderilmesi bekleniyor. Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
11111

Cevapla
hadi len
Önce şu telefonlara düzgün bi yazılım yapsınlar. Google chrome bile çalıştıramıyor cihaz. Sürekli donma kasma kitlenme de cabası. Bir daha mı asla.
Cevapla
Mustafa
Böyle on yargılı olmasanız ne olur yani.çamur atmadan önce bı sor bakalım diğer telefonlarda bu sorun varmı diye? gayette memnunum donma kasma kitleme hicbisey yok on numara telefon. Senin telefon sorunlu ise ver servisine yapsınlar.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.