Sosyal Medya

WhatsApp'a çok önemli özellikler geldi!

Geçtiğimiz aylarda duyurusu gerçekleştirilen ve oldukça önemli yeniliklere imza atan WhatsApp yeni güncellemeler yaparak karşımıza çıktı.

WhatsApp'a çok önemli özellikler geldi!

Mesajın hem gönderen kişiden hem de alıcıdan silinmesini sağlayan “Herkesten Sil” özelliğinin süresi artık 2 günün üzerine çıktı.

Dosya gönderme boyutu 2 GB'ye çıktı

Gönderdiğiniz bir mesajın 48 saat sonra bile her iki taraftan silinmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra “Benden Sil” özelliğini kullanarak bir mesajı sildiğinizde, bu işlemi ilk birkaç saniye içerisinde geri almak mümkün hale geldi. WhatsApp gruplarında maksimum katılımcı sayısı 512’ye yükselirken, maksimum dosya boyutu 100 MB’den 2 GB’a çıkarıldı.

WhatsApp ile 2 GB boyutunda dosyalar göndermek mümkün hale geldi. Sırf bu dosya boyutu sınırı yüzünden Telegram kullananlar olduğunu göz önüne alırsak, WhatsApp kullanıcılardan gelen geri bildirimleri dikkate alarak uygulama genelinde büyük bir iyileştirmeye imza atmış oldu.

Yorumlar
Nahidə
Mükəmməl
Cevapla
HaciNuri
Beklenen mucize.......
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.