Sosyal Medya

WhatsApp'da silinen mesajlar nasıl geri getirilir? - 2021

WhatsApp üzerinde silinmiş sohbeti görmek isteyenler, silinen mesajları nasıl geri getireceğinizi adım adım anlatıyoruz!

WhatsApp'da silinen mesajlar nasıl geri getirilir? - 2021

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, her geçen gün yenileniyor ve gelişmeye devam ediyor. Bu özelliklerin içinde mesajları silme özelliği de bulunuyor. Ancak bu özelliğin yanı sıra silinen mesajları geri getirmek gibi bir imkan da bulunuyor. Detayları haberimizin devamından inceleyebilirsiniz.

WhatsApp'da silinen mesajlar nasıl geri getirilir? - 2021

Facebook'un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, sohbet bölümüne getirdiği güncellemeler ile yeni özellikler ilave etmeye devam ediyor. Çoğu kişinin bildiği üzere, bu özellikler arasında mesajları silme özelliği de yer alıyor. Ancak Whatsap üzerinden silinen mesajları geri getirmek isteyen kullanıcılar da yok değil.

WhatsApp'da silinen mesajlar nasıl geri getirilir? - 2021 - Resim : 1

Elbette bir mesaj siliniyorsa, o mesaja ulaşılması istenmediğindendir. Dolayısı ile Whatsapp'da silinen mesajları geri getirecek bir özellik sunulmuyor. Ancak silinen mesajlar, zaman zaman yanlışlıkla silindiğinden, ya da silinen mesajlara tekrar ulaşılmak istendiğinden yeniden geri getirilmek istenebiliyor. Whatsapp bunun için bir özellik sunmasa da, silinen mesajları geri getirmenin bir çözümü var. Hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip telefonlarda WhatsApp üzerinden silinen mesajları nasıl geri getirebileceğinizi adım adım anlatıyoruz. Aşağıda belirttiğimiz yolları takip ederek silinen Whatsapp mesajlarınızı geri getirebilirsiniz.

Android telefonlarda silinmiş WhatsApp mesajları nasıl geri getirilir?

  • 1- Öncelikle WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan silerek kaldırın.
  • 2- Google Play Store üzerinden WhatsApp uygulamasını tekrar telefonunuza yükleyin.
  • 3- WhatsApp uygulamasını açarak telefon numaranızı girin ve doğrulayın.
  • 4- Karşınıza çıkan ekranda WhatsApp yedeğinizi geri yüklemeyi isteyip istemediğiniz sorulacak. Sohbet yedeğini geri yükleyerek silinen mesajlara ulaşabilirsiniz. (Not: Sohbet yedeğini geri yüklemeden önce aynı Google hesabını kullandığınızdan emin olun.)

iOS telefonlarda silinmiş WhatsApp mesajları nasıl geri getirilir?

  • 1- Öncelikle WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan silerek kaldırın.
  • 2- App Store üzerinden WhatsApp uygulamasını tekrar telefonunuza yükleyin.
  • 3- WhatsApp uygulamasını açarak telefon numaranızı girin ve doğrulayın.
  • 4- Karşınıza çıkan ekranda WhatsApp yedeğinizi geri yüklemeyi isteyip istemediğiniz sorulacak. Sohbet yedeğini geri yükleyerek silinen mesajlara ulaşabilirsiniz.
Yorumlar
Boşluk 🙁
Bu önceden de vardi 🙄
Cevapla
Leman
Evet yeni biwiy diyil ki
İsmail hasirci
Silinen mesajları geri getirmek
Cevapla
Ferid
Silinen mesajlar
Mahsun
ya arkadaş gidin modlu bir wp indirin daha mesajlar silinmesin. örneğin Gbwhatsapp bunu indirin
Cevapla
Rana
Nasıl yani ?
blink
whatshapplus hepsinden iyi😆😉
Cevapla
Anonim
WAMR uygulaması bunu çok kolay Bi şekilde yapıyor
Cevapla
Orhan
Fotoğraflar inmiyor ama dimi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.