Zeynep Bastık külot ile poz verdi sosyal medya yıkıldı!

Merdivenlerden düşmesiyle omurga kemikleri kırılan ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, yeni pozuyla gündeminin tepesine oturdu. İşte çok konuşulan o fotoğraf.

Zeynep Bastık külot ile poz verdi sosyal medya yıkıldı!

Son dönemin en yükselen yıldızlarından biri olarak görülen şarkıcı Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza geçirdi.

Merdivenlerden kayıp düşmesiyle omurga kemiklerinden iki tanesi kırılan Bastık, son durumuyla ilgili  "Çok iyiyim, toparladım arkadaşlar. 2022 son şakasını yaptı ama talihsiz bir şaka oldu bu" dedi. 

Buna ek olarak Zeynep Bastık, ev haliyle verdiği pozlarla da gündeme çıkıyor. Bastık'ın beyaz külotu ile verdiği son pozu sosyal medya hesabında paylaştı. Müzik hayatında hızlı bir yükseliş yaşayan şarkıcının geçtiğimiz günlerde paylaştığı pozu ise bugün gündem oldu. 

Zeynep bastık külot iç çamaşırı

Ünlü şarkıcının bu pozuna da binlerce yorum ve beğeni yağdı. Bazıları onu eleştirirken bazıları da verdiği pozları desteklediklerini belirtti. 

Sosyal medya hesabında günlük hayatını anlattı

İyileşme sürecinde olan Zeynep Bastık, sosyal medya hesabında 2,2 milyon takipçisine günlük hayatında neler yaptığını sıraladı. 

"Terapiye girdim. Üstüne scans EMDR aldım. Yeni telefonuma eski telefonumu aktardım. Haftalık işlerimi organize ettim. Şimdi ton balıklı salatamı yapıp Kısmetse Olur izleyebilirim." dedi.

Zeynep Bastık instagram

Konserlerini iptal etmişti

Zeynep Bastık sağlık durumuyla ilgili olarak "günden güne daha iyi hissediyorum" diyerek takipçilerini bilgilendirmişti.

Zeynep Bastık Katar

Yaşadığı talihsiz kaza yüzünden iki omurga kemiği kırılan Bastık, konserlerini iptal etmişti. Ünlü şarkıcı Ocak 2023'ün ortasına kadar sahne alamayacağını belirtmişti.  

Zeynep Bastık, 2022 FIFA Dünya Kupası için organize edilen FIFA Fan Fest'te sahne almıştı. Katar'da 45 dakika boyunca sahne alan sanatçı, büyük beğeni toplamıştı.