23 bin TL'lik telefonu test ettik! Peki almaya değer mi? İşte Fold 3 incelemesi

Samsung'un 23 bin TL'lik fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken modeli Galaxy Fold 3'ü mercek altına alıyoruz.

23 bin TL'lik telefonu test ettik! Peki almaya değer mi? İşte Fold 3 incelemesi

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Samsung geçtiğimiz günlerde yeni nesil katlanabilir ekranlı modellerini tanıttı.

Güney Koreli teknoloji devi Fold3 ve Flip3 ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıktı. Bugün bizim sizler için inceleyeceğimiz model ise Galaxy Z Fold3. Z Fold3 ile geçirdiğimiz 1 hafta sonrasında telefonun bizlere neler sunduğunu, yüksek fiyatına rağmen alınıp alınmayacağını sizler için yorumladık.

Elbette bir telefonu satın alırken genel olarak ön plana çıkan şey kullanıcıların beklentileridir.

Dolayısıyla Z Fold3 bu beklentileri her anlamda karşılamayı başarabilecek bir model. Tabi ki aldığınız telefondan ince bir tasarım ve hafif bir gövde bekliyorsanız, o zaman işler tamamen değişebilir.

23 bin TL'lik telefonu test ettik! Peki almaya değer mi? İşte Fold 3 incelemesi

Çünkü Fold3 günümüzde satışa sunulan akıllı telefonlardan neredeyse 2 kat daha ağır. Aynı şekilde kalınlık olarak da rakiplerinin hayli önünde.

Eğer aldığınız telefonda geniş bir ekran istiyorsanız, Fold 3 bu anlamda sizi sonuna kadar tatmin edecektir. Lakin geniş ekrandan ziyade mobilite anlamında birşeyler bekliyorsanız o zaman farklı bir tercihte de bulunabilirsiniz.

Galaxy Fold3 ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru varsa bu soruları yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizler de elimizden geldiği kadar bu sorulara yanıt vermeye çalışacağız.