Bu özellikler başka telefonda yok! İşte Oppo A74 almak için 5 neden!

Oppo'nun orta segmentteki güçlü modeli A74'ü mercek altına alıyoruz. Peki Oppo A74 almak mantıklı mı? İşte bu sorunun yanıtı.

Bu özellikler başka telefonda yok! İşte Oppo A74 almak için 5 neden!

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Oppo, bir süredir ülkemizde de kurumsal olarak hizmet veriyor.

Özellikle son dönemde müşteri kitlesini önemli anlamda genişleten Çinli üretici, hem Türkiye'de, hem de global pazarda önemli bir konuma gelmiş durumda.

Oppo'nun bu kadar hızlı yükselmesinin temelinde uygun fiyata sattığı performans modelleri bulunuyor. Nitekim bu modellerden birisi de A74. Zaten daha önce yayınladığımız içerikte Oppo A74'ün kapsamlı incelemesini sizlerle paylaşmıştık.

Şimdi ise Oppo A74'ü rakiplerinden ayıran özelliklerle karşınızdayız. Orta segmentte yer alan A74, aldığı son güncelleme ile birlikte RAM kapasitesini arttırma özelliğine de kavuştu.

Artık A74'ün RAM kapasitesini 7GB'a kadar arttırabilirsiniz. Böylece oyun tarafında da daha akıcı bir deneyim yaşamanız mümkün olacaktır. Bunu nasıl yapacağınızın yanıtını ise videomuzda bulabilirsiniz.

Elbette A74'ün tek ayırt edici özelliği RAM yükseltme kapasitesi değil. Bunun yanı sıra kullanıcıların gündelik yaşamını kolaylaştıracak bazı teknolojiler de A74'te yer alıyor. Nitekim videomuzda bu teknolojilere de değindik. Ayrıca telefonun oyun performansı ve kamera performansı tarafında ne gibi artılar sunduğunu da izleyicilerimize aktarmaya çalıştık. Şimdiden iyi seyirler.

Bu özellikler başka telefonda yok! İşte Oppo A74 almak için 5 neden!

Eğer Oppo A74 ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru olursa bu içeriğin altında bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.