2.4 GHz hızla her yerde oyun! Hyprex Cloud Mix Buds Kulaklık İncelemesi!

Hyprex kendi çizgisinde geliştirdiği Cloud Mix Buds TWS oyuncu kulaklığı modeli ile oyunu her yere götürebilmeniz için tasarlanmış. Şimdi dilerseniz bu kulaklığın detaylarına hep beraber bakalım. İşte detaylar!

Oyuncu ekipmanlarına dair birbirinden farklı ve kaliteli ürünler gördüğümüz HyperX’in yeni çift modlu ilk gerçek kablosuz (TWS) kulaklığı Hyprex Clouds MİX Buds cihazını gelin beraber göz atalım.

Hyprex Cloud Mix Buds’a Genel Bakış

hyprex cloud mix buds

Cihazın ilk olarak kutu içeriğine göz atalım. Kulaklık  2,4 GHz USB Type-C kablosuz dongle, USB Type-C - Type-A şarj kablosu, uzatma adaptörü ve silikon kulak uçları ile geliyor. Burada önemli olan bir nokta var ki; bildiğiniz üzere bazı bilgisayarların Tip-c girişi bulunmuyor bazı cihazlarda ise dongle geniş bir alan kapladığı için bazı giriş portlarını kapatabiliyor. Geliştirilen teknoloji sayesinde dongle’ı   uzatma adaptörüne bağlayıp USB girişli şarj kablosu ile bilgisayarınıza taktığınızda 2.4 GHz düşük gecikmeli bağlantıyı yakalayabiliyorsunuz. Aynı zamanda mobil olarak bu kulaklığı kullanmak isterseniz Tip-C girişli dongle’ı cihazınızın şarj girişine bağladığınız zaman 2.4 GHz’lik bağlantıyı yakalayabiliyorsunuz.

47 gramlık bir ağırlığı bulunan kulaklık, spor ve asil görünümüyle bir oyuncu kulaklığı olduğunu bizlere hissettiriyor. Bağlantılılar tarafında ise bilgisayarınıza, PS5 ve PS4’ünüze, telefonunuza ,Nintendo Switch’inize Bluetooth 5.2 ve dongle teknolojisi sayesinde sorunsuz bir şekilde bağlayabiliyorsunuz.

Hyprex Clouds MİX Buds Ses Deneyimi

Sürükleyici oyun içi ses deneyimi için 12 mm dinamik sürücüleri bulunan kulaklık DTSX ve 7.1 Surround desteği ile müthiş işler çıkarıyor. Multi-player oyunlarda düşmanlar size yaklaşmadan siz onları alt edeceksiniz. Sadece oyunlarda değil günlük yaşamınızda da müziği en derin anlamıyla hissedebileceksiniz. Lakin belirtmeliyim ki her ne kadar güzel bir deneyim sunsa da bağlantıda kesilmeler yaşadım. Çağrı cevaplama performansında ise etrafımdaki sesleri minimuma indirip, bizlerden iyi not aldığını belirteyim.

hyprex cloud mix buds

Hyprex Clouds MİX Buds Pil Performansı

Kulaklıklar  yaklaşık 1.5 saatte tam şarj olabiliyor ve 10 saate kadar müzik deneyimi sunuyor. Kutu ile beraber de bu eğlence keyfinizi 33 saate kadar uzatabilirsiniz.

Fiyatı ise farklı sitelerde değişmekle beraber 2799 TL ‘ye satışa sunuluyor. Peki bu cihaz hakkında siz neler düşünüyorsunuz?