Infinix Note 12 Pubg Mobile testi! 8000 TL'ye çok iyi performans!

Yepyeni bir oyun performans testi ile beraberiz! Bugünkü konuğumuz Infinix'ten Note 12 modeli olacak. AMOLED ekranı, 5000 mAh batarya gücü ve MediaTek Helio G96 yonga seti ile orta segmentte çerez gibi satacak o ürünün detayları!

Çin merkezli akıllı telefon şirketi Infinix’in, Note serisine bir yenisini daha eklediğini sizlere duyurmuş ve Note 12 modelini beraber incelemiştik. Şık tasarımı, geniş ekran deneyimi ve 50 megapiksellik ana kamerası ile orta segmentte iyi işler başardığını, fiyatının da çok uygun olduğunu sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise bu ürünü daha detaylı test etmek ve hünerlerini görmek için detaylı bir testte tabi tutuyoruz.

Bildiğiniz üzere Infinix’in lansman gecesinde ünlü oyuncu Ece Seçkin de yer almış, telefonunun oyun deneyimini çok başarılı bulduğunu ve kendisinin de çok sıkı Pubg Mobile oyuncusu olduğunu belirtmişti. Şimdi ise test etme sırası Teknoloji Oku ekibinde.

6,7 inç AMOLED ekran deneyimine sahip cihazın renklerinin iyi işler çıkardığını söylemekle başlayabiliriz. Aynı zamanda 60 Hz ekran tazeleme oranına sahip telefonda takılmalar yaşamadığımı ve akıcı bir şekilde oyunumu oynadığımı aktarmalıyım. 5000 mAh batarya gücü bulunan Infinix Note 12 modelinde oyunumuza %100 şarj ile başladık ve 15 dakikalık bir oyun serüveni sonucunda sadece %1’lik şarj kaybederek %99 ile oyunumu tamamladım. Son olarak işlemciye gelirsek 8 çekirdekli 12 nanometre üretim teknolojisi ile hazırlanan MediaTek Helio G96 yonga seti bu cihazda bulunuyor. Son olarak ısınma testine de gelirsek, 26 derece ile başladığımız oyunumuzu 38 derece ile bitirdik. Rakam biraz fazla evet ama soğutma sistemi o kadar iyi çalışıyor ki saniyeler içerisinde bu sayının 28’e indiğini gördük.

Teknoloji Oku ekibi olarak sizlerle Infinix’in Note 12 modelinin 15 dakikalık Pubg Mobile testini gerçekleştirmiş olduk. Orta segment telefonlara göre çok başarılı işler çıkaran cihazı siz nasıl buldunuz?

Eğer Infinix Note 12 incelememizi izlemediysen buradan izleyebilirsin!