Teknoloji TV

3000 TL altına amiral gemisi gibi telefonlar!

3000 TL altına alabileceğiniz en iyi telefonlar ile karşınızdayız. Bu telefonlar her ihtiyacınızı karşılama konusunda sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.


Şu aralar yeni bir akıllı telefon almayı düşünüyorsanız, öyle servet değerinde meblağlar harcamanıza gerek yok. Çünkü 3000 TL altına da pekala sizi memnun edecek bir telefon satın alabilirsiniz.

Günümüzde insanların bir akıllı telefondan bekledikleri kriterler belli. Kamerası iyi fotoğraf çeksin, hafızası biraz fazla olsun, oyun oynamak istediğimde donma kasma yapmasın ve şarjı günün yarısında bitmesin.

3000 TL altına amiral gemisi gibi telefonlar!

Bu ihtiyaçları giderecek bir model için 5000 TL ve üzeri rakamlar harcamanız gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü 3000 TL altına da son derece muazzam cihazlar almanız mümkün. 

Dilerseniz 3000 TL altı en iyi telefonlar videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorumlarda ya da YouTube kanalımızdaki bizlerle paylaşabilirsiniz. Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Bu arada dip not olarak belirtelim. Videoda es geçtiğimiz bazı modeller olabilir. Sizlerden ricamız eğer atladığımız fiyat performans modelleri varsa bunları yorum kısmında bizlerle paylaşmanız.

Şunu da belirtmemiz gerekiyor. 2000 - 3000 TL arasındaki cihazları belirlerken her fiyat bareminden bir cihaz almaya çalıştık. Yani bu listede 2200 TL'ye de telefon var 2950 TL'ye de.

Önümüzdeki aylarda da bu tarz içeriklerimiz gelmeye devam edecek. Bu videolardan hoşlanıyorsanız kanalımıza abone olmayı unutmayın. Çünkü YouTube'ta yayınladığımız her içerik site üzerinde girilmeyebiliyor. Yani YouTube'a özel içerikler söz konusu olabiliyor.

Tam olarak bu sebepten ötürü siz de YouTube kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin. Başka videolarda görüşmek üzere.

Yorumlar
Huawei
Bence huwai p20 lite alın
Cevapla
📷📷
Bi türlü yapamıyorsunuz video nedir tanıtım yapacsksanız tüm detaylarıyla yazıp yayınlamanız laxım
Cevapla
v bmnnm
j8
Cevapla
Yasemin
Galaxi 10 S E nasil sizce 2800 ikinci el aldım sıfırı 6bin civari inşallah yanlış yapmamisimdir.
Cevapla
Ömer
Poco X3 nfc
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.