Teknoloji TV

3D yazıcıda kablosuz şarj standı bastık!

Bu videomuzda 3D yazıcıda telefon ve benzeri cihazlar için kullanabileceğimiz kablosuz şarj standı basıyoruz.

3D yazıcıda kablosuz şarj standı bastık!

Geçtiğimiz günlerde ofisimize aldığımız kablosuz Creality CR6 SE 3D yazıcı ile çeşitli modeller üretmeye devam ediyoruz. Bunlardan biri ise kablosuz şarj standı oldu.  

Bu modeli telefon ve benzeri kablosuz şarj olabilen cihazları şarj etmek için kullanabilirsiniz. Ofisimizde bulunan Creality CR6 SE yazıcıdan aldığımız baskı ile telefonlarımızı kablosuz olarak şarj edebileceğiz. Video baskısını aldığımız modeli Thingiverse.com üzerinden indirerek kullandık. Bu modelin farklı sürümlerini yine aynı site üzerinden bulabilir ve kendi zevkinize göre baskı alabilirsiniz.

Öte yandan yine stand için gerekli olan kablosuz şarj devresini ve kablosuz şarj alanını da internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Hatırlatmaya gerek var mı bilemiyoruz ama bu çalışmayı yapmadan önce telefonunuzda kablosuz şarj özelliğinin olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın.

Bu kablosuz şarj standı ile başta telefon, akıllı saat ve benzeri kablosuz şarj destekleyen cihazları şarj edebileceğinizi belirtelim. YouTube kanalımızda yayınlanan videoda bu modeli nasıl bastığımızı ve yaptığımızı anlattık. 

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.