3D yazıcıda telefon standı bastık ve boyadık!

Bu videomuzda 3D yazıcıdan baskı alarak hazırladığımız telefon standının nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

3D yazıcıda telefon standı bastık ve boyadık!

Ofise aldığımız 3D yazıcı ile farklı ürün ve çözümler basmaya devam ediyoruz. Bu haftaki konuğumuz ise bir telefon standı oldu. Bu standı hem bastık hem de boyadık. Bu sayede 3 boyutlu yazıcıdan alınan baskıların nasıl boyandığını da aktarmış olduk. 

Aynı zamanda boyadığımız ürün hoş bir görünüme kavuştu. Biz baskıyı ofiste kullandığımız Creality CR6 SE modelinde aldık.

Baskıda kullandığımız modeli ise Thingiverse.com adresinden indirdik. Linkini de burada görebilirsiniz:

Bu tarz 3D yazıcı baskılarını boyamak için akrilik boya öneririz. Arzu ederseniz boya öncesi ince bir zımpara ile yüzeyi temizlemek fayda sağlayacaktır. Ayrıca isterseniz boya sonrası atacağınız bir vernik de boyanın daha güzel görünmesini sağlayabilir.

Bu baskı örneklerinin devamı da gelecek. Teknolojioku olarak farklı çözüm ve ürünlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz.  

Yukarıda detaylarını aktardığımız stand ile ilgili detayları YouTube kanalımızda yayınlanan aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz:  

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.